Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyitótánchoz mondanátok szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitótánchoz mondanátok szép magyar dalokat?

Figyelt kérdés
Olyant keresek aminek a szövege mindent elárul..Szóljon az életről, szerelemről, szeretetről..Szóval nem valami tipikus csöpögősre gondolok, hanem valami komoly dalra (emberek, érzések, értékek). Lehet hogy kicsit érthetetlen, de másképp nem tudom elmagyarázni.
2012. okt. 2. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi arra gondoltunk hogy Máté Péter- Az út végén c. dalra fogunk táncolni. De ez még nem biztos. :)
2012. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huuu na ez eszembe se jutott..Pedig már rengeteget megnéztem :) Jjajjj ez olyan jóóóóó
2012. okt. 2. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Lui: Ez a szerelem végtelen
2012. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Zséda - Mindhalálig mellettem

Bereczki Zoltán - Hangokba zárva (ez a zene szeretetéről is szól, de gyerekkori vágyainkról, gyarlóságainkról is)

2012. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Presszer:Elveszett gyémántok..

Demjén:Most kell eldöntenem (bár ez kicsit csöpögős és nem biztos hogy táncis zene..de olyan szép..:)

2012. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Értem születtél- Dolhai Attila
2012. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a 2. válaszadó zenéje nekem is nagyon tetszik :)
2012. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szabó-Kimmel Tamás (eredetileg Fenyő, de nekem jobban tetszik tőle): Eszelős szerelem


http://www.youtube.com/watch?v=PpZ_Se2M9rM

2012. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Szécsi Páltól a Két összeillő ember volt :)
2012. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!