Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kölcsönkérték a kocsimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönkérték a kocsimat esküvői kocsinak, amibe egy gyenge pillanatomba belementem. Hogy lehetne ezt szépen visszautasítani?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Máskor ha megkérnek valamire akkor mondd azt, hogy szeretnél rá aludni egyet :) NEm tudom hogyan lehetne vita mentesen visszacsinálni már. A pár tiszta idegbeteg lesz, hogy honnan szerezzen kocsit az utolsó pillanatban.... vagy mikor lesz az esküvő?
2012. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ugy hogy keresel nekik masik alternativat engesztelesul a te kocsid helyett. legkozelebb meg ne valaszolj elhamarkodottan.
2012. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 2 lehetőség lenne ilyen helyzetben:

1. keresnék nekik az enyémtől sokkal jobb kocsit, ha bérelni kellene állnám a bérlését.

2. így jártam, nem csinálok s..get a számból.

2012. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért bántad m eg?
2012. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most már szerintem ne csinálj segget a szádból. Ha már megígérted, akkor tartsd be szerintem.
2012. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kölcsönkérték, vagy téged kértek meg, hogy fuvarozz vele? mert nem mindegy...


ha téged kértek, és úgy nem szeretnéd, akkor passz...


ha kölcsönkérték, akkor mondd meg, hogy csak úgy, ha te vezeted

2012. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is akard vezetni te. Így le se maradnál, és a biztonságban éreznéd.
2012. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha vállalod a sofőrködést, akkor nem eshet nagy baja az autódnak.

én mondjuk semmilyen alkalomra nem adnám kölcsön a kocsimat, és nem azért mert irigy dög vagyok, hanem mert ha baja esik, akkor esélyes, hogy a barátságnak befellegzett.

2012. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mibe, h a bnőd/feleséged meg most nemrég írt ki egy kérdést, h a férjének a haverja összetörte a kocsiját?
2012. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!