Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruha áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruha áll jól egy kis mellű nőnek? (szó szerint kicsi)

Figyelt kérdés

Tudnátok képeket belinkelni? Jövőre lesz az esküvőm és teljesen kivagyok. Hétköznapi ruhákat is alig találok ami jól áll rajtam, push up melltartó nélkül ajjaj.

Esküvői ruha alá meg nemtudom, hogy mennyire lehet felvenni, pánt nélkül sehogy nem marad meg rajtam.



2012. szept. 22. 12:49
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
47%
Ja és abroncsos volt a ruhám! Szerintem hülyeség, hogy ne. Némelyik ruhához igen is kell (főleg,ha nem egyszerű egyenes fazont választasz), csak az abroncs mérete nem mindegy. Sőt 20hetes kismama voltam,de ez sem látszott, pedig nem kismama ruhám volt. Én pl nem bírtam volna ki,hogy kényelmetlen legyen ülni. Ha bemész egy szalonba,úgy is lesz,ahol mézes-mázas lesz mindenki,minden jól fog állni,csak vidd.. Meg lesz,ahol jószívűen ajánlanak majd fazonokat,amik tényleg jók lesznek.. Nekem így volt. Ezért mindenképp javaslom,hogy több helyre menj! 19es voltam:)
2012. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Húú, akkor az én ruhám pont jó lenne Rád, nekem is ezek a méreteim, és olyan mintha rám öntötték volna. Ha gondolod írj privátot és küldök képeket :)
2012. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

23-as vagyok

én a szalagavatóra dupla szivacsot tetettem bele a ruhába (pánt nélküli volt), és a képeket visszanézve olyan, mintha nagy mellem lenne! :)

2012. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
75 B? Az neked kicsi? És én mit mondjak a 75 A-val? :)
2013. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!