Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruha áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruha áll jól egy kis mellű nőnek? (szó szerint kicsi)

Figyelt kérdés

Tudnátok képeket belinkelni? Jövőre lesz az esküvőm és teljesen kivagyok. Hétköznapi ruhákat is alig találok ami jól áll rajtam, push up melltartó nélkül ajjaj.

Esküvői ruha alá meg nemtudom, hogy mennyire lehet felvenni, pánt nélkül sehogy nem marad meg rajtam.



2012. szept. 22. 12:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyrész kis mellekel könnyebb szép ruhát találni, mint nagyyal.

Másrészt nem kell feltétlen pánt nélküli ruhát venni - szerintem eleve csak nagyon keveseknek áll jól, mégha divat is. Keress olyat, aminek van vállrésze és az alá nyugodtan vehetsz olyan melltartót, amit megszoktál.

Ha egyébként is vékony vagy, akkor meg majdnem hogy minden fazon jó.


De ha legalább méreteket megadnál (magasság, súly, böségméretek - derék, fenék, mell), sokkal könnyebben lehetne konkrétvan valamit javasolni.

2012. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


160 magas, 50 kg, 75 B. A derék bőségemet nem tudom, de olyan, mint a homokóra alkatúaknak. Csak kicsi mellel.

2012. szept. 22. 13:01
 3/24 anonim ***** válasza:
59%

A vállnélküli leszorítós ruhát felejtsd el,hiába divat.Minél több fodor,meg csipke,meg lágy esés.

[link]

[link]

[link]

vagy empire-szabásút válassz.

[link]

2012. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

akár pánt nélküli is jó lehet, belevarrják a push up-ot és ha fűzős, akkor egyáltalán nem fog csúszkálni.


pl. [link]

2012. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A 75B nem kis mell, hanem teljesen normális. Szerintem bármilyen ruhát felvehetsz rá.
2012. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A 75B egyáltalán nem kicsi, ez az átlag. Ehhez a magassághoz meg súlyhoz gyakorlatilag azt veszelfel, ami tetszik, szerintem csak a pánt nélküli nem igazán szép.

Nagyon bö abroncsos szoknyás nem biztos, hogy elönyös, mert magasabbaknak áll általában igazán jól.


Egy tipp: menj el (akár egy jó barátnövel vagy rokonnal együtt) egy - vagy több - esküvöi ruhaszalonba, és próbálgass fel többféle fazonú ruhát, és csináltass magadról fényképet a barátnöddel elölröl is meg atulról is (nem kell igazán jó minöségü kép, csak hogy késöbb össze tudd hasonlitani a ruhákat).


Ha már van 8-10 különbözö kép, akkor otthon nyugodtan át tudod öket nézni és kideriteni, hogy melyik tetszik és melyikben érzed magad jól.

2012. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A 75B azért hordok, hogy valami kinézetet adjon, de ott is csak a vastag szivacsosat.
2012. szept. 22. 13:10
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

75-ös mell annyira nem pici szerintem.Mindenképp olyat kéne felvenned ami dekoltált tehát ne ilyet:

[link]



Szerintem ez a ruha gyönyörű


[link]


Ha van benne pushup szivacs akkor még jobb.

2012. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Push Up betéteket is varrathatsz a ruhába, ahogy én tettem :)

A mell része akkor volt a ruhának, hogy kb. 90D-s cickók fértek volna bele push up betét nélkül úgy, hogy nem lötyög :)

Ezzel szemben nekem jóval kisebb van, mégis találtunk akkora betétet, ami belevarrva tökéletes volt :)

2012. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha A kosaras push-upot hordanál talán még állna is valahogy a melled... Attól nem lesz nagyobb, hogy nagyobb kosárméretűt veszel, ami nem is illik rá, csak iszonyat hülyén fog kinézni. Amúgy vegyél push-up pántnélkülit, lehetőleg szaküzletben, ahol elmondják, mi áll neked jól, és nem te találgatod... A Triumphban nagyon jókat lehet kapni, azt felveheted menyasszonyi ruha alá is. Nekem is 75/A mellem van, push-uppal akár C kosarasnak is ki néz, nagyon jókat szoktam venni ott. Sweetheart kivágású ruhám volt, és nagyon jól állt. Nekünk jobban állnak ezek, mint a nagymellűeknek. Keress ilyet.
2012. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!