Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruha áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruha áll jól egy kis mellű nőnek? (szó szerint kicsi)

Figyelt kérdés

Tudnátok képeket belinkelni? Jövőre lesz az esküvőm és teljesen kivagyok. Hétköznapi ruhákat is alig találok ami jól áll rajtam, push up melltartó nélkül ajjaj.

Esküvői ruha alá meg nemtudom, hogy mennyire lehet felvenni, pánt nélkül sehogy nem marad meg rajtam.



2012. szept. 22. 12:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%

a 160 cm miatt olyan kellene, ami optikailag nyújt.

a mell méretével szépen lehet trükközni és kényelmes is lesz. :)

[link]

2012. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Létezik szilikon betét, amit bele tudnak varrni a ruhába. Hasonló a szivacshoz, csak szilikonpárna és jobban hasonlít a mell "anyagára", mint a sima szivacs. Nekem azzal oldották meg az optikai tuningot.
2012. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]


még ez is jó szerintem

2012. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A 13-as által belinkelt szerintem nagyon szép.
2012. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nagy, mély kivágása ne legyen, mert akkor még jobban kihangsúlyozza, hogy nincs mit kitenni.

De amúgy, ha jó alakod van, a fenti típuson kívül bármilyen jól áll.

Igazából még jó alak sem kell pl. egy abroncsos menyasszonyi ruhához, csak lapos has. Mert a nagy feneket, combot takarja az abroncs, szóval...

2012. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nekem ehhez hasonló ruhám volt és én 167 cm és 50 kiló voltam az esküvőkor:

[link]

2012. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
én 80A-s vagyok, és szív alakú dekoltázsos (sweetheart), fűzős, pántnélküli ruhám volt. mindenki szerint nagyon jól állt. mondjuk nekem nem volt célom, hogy látványos dekoltázsom legyen a ruhában, hanem hogy diszkrét de szép legyen :)
2012. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

75A, nekem ez lesz a szalagavatómon :) szerintem nem áll olyan rosszul:)

[link]

2012. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
47%

Én kiskoromban elterveztem,hogy pántnélküli ruhám lesz,de keresztül húzta a számításaim a természet. Rájöttem,nagyobb mellű nőknek kevesebb a lehetőségük. Pántosat kellett válasszak,mert nagy a cicim,és a pántnélküli egyrészt nem tartotta meg,másrészt hülyén leszorította. Olyan ez,mint a pántnélküli bikinifelső,az sem áll jól nagy cicin. Szóval én pántnélkülire szavazok mindenképp! Ne takard el a szép vállad. Esetleg egy mellrészen húzott,raffolt fazon,amibe úgy is varrattathatsz egy kis pluszt:)) én is 161centi vagyok,annyi,hogy nem nagyon hercegnősen terebélyes ruhát kell választani. De a lényeg,hogy Te jól érezd magad benne,hisz ez a Ti napotok,és ott ígyis úgyis Te leszel a legszebb:)

Uh,bocsi a terjedelem miatt :$

2012. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
47%
A magassagod miatt eleve felejtsd el az abroncsos ruhakat. Nekem is picik a melleim, pant nelkuli melltartot vettem, plusz szilikonbetetet, de mikozben a szalonban ram igazitottak a fuzos, pantnelkuli felsoreszet az eskuvoi ruhamnak, meg ott is azon rohogott mindenki, hogy hogy lesz ebbol dekoltazs. Lett! Nem is akarmilyen! A push up melltarto a szilikon betettel megtette a hatasat, a fuzos felsot pedig jo szorosra huztak, ugyhogy a mellemnek csak egy lehetosege maradt, kidomborodni.... :-) Mondjuk leulni enni nem tudtam, ahhoz szoros volt a ruha, de inni es tancolni siman tudtam egesz ejjel. :-)
2012. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!