Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szép "bevonuló" dalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szép "bevonuló" dalt ajánlasz egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Lényeges,hogy magyar szöveg legyen,és már nem fiatal a pár.Csak polgári esküvő lesz.Meghatót szeretnék.
2009. júl. 29. 14:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Meghallgattam Kovács Katit is. Sokára jön a refrén, ezért, meg egyébként is sokkal igényesebb zene a Dukai, nem beszélve arról, hogy a bevonulás nem több mint 30-40 mp. Így válassz zenét! Ezért ajánlottam Dukait, mert már az elején elhangzik a lényeg, és indul a refrén is. Ahogy leültök lehalkítják a zenét, és a szövegre már senki nem tud figyelni.
2009. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

EDDA:Most minden más

Egyszerűen imádom annyira odaillik

2009. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem teljesen mindegy mikor jön a refrén semeddig nem tart levágni az elejéről azt a részt, ami nem kell :)
2009. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Köszi,nagyon sokat segítettetek,már nem is tudom mi legyen? :)

Szept.12.-ig kell eldöntenem,azért "nógatlak" benneteket,mert van még időm.

A bőség zavarában,viszont nem fogok tudni dönteni.

Nagyon jó a Dukai is,de a Kovács Kati az első számomra.

Mind szép,tényleg,nehéz a döntés,de azt szeretném,ha mindenki meglenne hatódva!

Én is mindig sírtam más esküvőjén,pedig lehet,hogy zene sem volt...

KÖSZI NEKTEK !!!!!

2009. aug. 15. 11:57
 25/27 anonim ***** válasza:
Fekete Dávid: Új élet vár
2009. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Aranyos a Fekete Dávid dala,de ezt nem tudnám elképzelni magamnak...Olyan lázadósan szerelmes dal.Nem? Szép,de nem megható.Azért köszönöm!
2009. aug. 17. 06:32
 27/27 anonim ***** válasza:

No mi lett végül is? :) Pár éven belül mi is tervezzük az esküvőt, én is szeretném, ha lennének magyar számok az esküvő alatt, ráadásul meghatóak, tuti a saját esküvőmet is végig sírom majd, ahogy mindenki másét is! :) Egyelőre úgy néz ki, hogy olyan helyen tartjuk, ahol szabadtérre lehet szervezni, de rossz idő esetén be is lehet húzódni (ne adja Isten), én ennek a zenének egy részletét szeretném bevonulásra:

http://www.youtube.com/watch?v=JvNQLJ1_HQ0&feature=related

Lehet hogy nem egy szokványos valami, de egyszerűen fülig beleszerettem, és egy kinti szertartáshoz úgy gondolom illik is. Egyik másik barátnőm jártas ilyenekben, talán sikerül beszervezni egy "zenekart", úgy még szebb lenne. Hiába, álmok... :)

2010. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!