Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szép "bevonuló" dalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szép "bevonuló" dalt ajánlasz egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Lényeges,hogy magyar szöveg legyen,és már nem fiatal a pár.Csak polgári esküvő lesz.Meghatót szeretnék.
2009. júl. 29. 14:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Depeche Mode Somebody ill. minden olyan szám, amit Martin L. Gore énekel. In manner of speaking(Counterfeit ep., Martin Gorre szólóalbum) Judas (Depeche Mode SOFAD ALBUM), Oh, my love (Counterfeit2 - Martin Gore szólóalbum).

Szerintem Szekres Adrienn és Fehér Adrienn dalai elég közhelyesek és sekélyek.

http://www.youtube.com/watch?v=H4EMLeztIFA DM Somebody. Csoda. :D Főleg a szövege dícséri Martin dalszövegírói tehetségét és a hangja, ahogy énekli a sírás kap el. :D

2009. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk nemrég volt az esküvőnk (és már nem vagyunk huszonévesek), mi is magyar szövegű dalt akartunk, ezért választottuk a "Most az én órám jött el ..." c. számot. Gyönyörű volt, mindketten megkönnyeztük (elég sokáig vártunk, mire megtaláltuk egymást, a barátainknak már kamasz gyermekeik vannak), pont a mi szituációnkhoz passzol. Gratulálok Nektek, sok boldogságot!

http://www.youtube.com/watch?v=J8_GNTAlLRk

2009. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Hát ez GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!!!!!!

Pont erre gondoltam!

Szerintem nehéz lesz túl überelni ezt a dalt!

Ha nem küld valaki ettől még meghatóbbat,EZ LESZ !!!!!

Ezt most én letöltöm CD-re,és viszem magammal? Így kell?


KÖSZÖNÖM?KÖSZÖNÖM?KÖSZÖNÖM !!!!

2009. aug. 6. 13:48
 14/27 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tetszik!

Nekünk is ez adta meg az egész szertartás alaptónusát, a násznép is igen meghatódott, amikor meghallotta. Úgy emlékszem, mi is CD-re vettük, a sógorom oldotta meg valahogy, ő ért a családban az ilyenekhez.

Még egyszer nagyon sok boldogságot, emlékezetes esküvőt kívánok Nektek!!

2009. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszönjük!!!
2009. aug. 8. 11:38
 16/27 anonim válasza:
0%
Cannibal Corpse - Fucked with a knife
2009. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Neked jó lesz a kannibálos zene,a nagyid biztos élvezni fogja !!!
2009. aug. 14. 12:29
 18/27 anonim válasza:
Demjén-Most kell eldöntenem.
2009. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Hú, ha most mennék férjhez tuti én is ezt választanám, az én órám jön el! Ez gyönyörű!
2009. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
37%

1 hónapja vonultunk be Dukai Regina-Érezd! c. dalára. Érdemes a szövegre figyelni, mert pont arról szól.


Új út vár, új útra indulunk,

minket hív, szólít új holnapunk"

új hajnal köszönt, szebb holnap jön el,

minden válasz, ma bennünk felel"


"Veled s velem az új remény"


"egymásért és egymásban hiszünk"


"Együtt kezdjük el, most az új időt"


"bennünk a vágy, bennünk a bizalom

boldogságért új utakon"


Nem sorrendben írtam le, de a szövege teljesen találó, és a refrénig be lehet vonulni, tehát a lényeg elhangzik, mire bekászálódik az ember az anyakönyvvezető elé, és nem másodsorban gyönyörű a szám. 2009-es dal, nagyon új, tehát eddig rajtunk kívül sztem még senki nem vonult erre a számra.

Hallgasd meg a youtube-on.

2009. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!