Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt a cipőd? (menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a cipőd? (menyasszonyi/menyecske)? Mennyire volt kényelmes?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 15:06
1 2
 1/13 eilon válasza:

A legutóbb olyat láttam amit soha! :)

A menyaszonyi ruha alatt fehér torna cipő volt mert ez volt neki kényelmes... :))) De én szeretem a magas sarkút :)

Ami kényelmes szerintem...!

2012. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

[link]


ilyenem volt körülbelül

Egyébként is magassarkúkat hordok,igy én jól birtam,előtte nap 6 órán át volt rajtam (fotózás),aznap pedig déltől hajnal 3ig

előtte pár héttel azért felvettem párszor hogy betörjön

2012. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
magasszárú fehér tornacipő :) Nagyon kényelmes és praktikus, nameg vagány, a férjem szerint :D
2012. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én balerinacipőben voltam, nagyon kényelmes volt. Menyecskeruhám nem volt :)
2012. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem a szertartáson ez lesz:

[link]


aztán a menyasszonyi ruhához a lagziba ilyen:

[link]


a menyecskéhez ilyen:

[link]


vagy ilyen:

[link]

(balerina)

2012. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

magassarkú kék cipő lesz...és veszek egy szép szandit...kéket...vmi csillivillit, szalagosat-masnisat...:)

24L

2012. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A menyasszonyi ruhához fehér balerinám volt, a menyecskéhez egy bordó balerina (magasság - "probléma" miatt. Aztán ez úgy alakult, hogy a fehérbe a sok tánctól kb úgy bedagadt a lábam, hogy a bordó fel sem jött a lábamra, szóval kicsit érdekes volt, de volt érdekes, :) Összességében a fehér nagyon kényelmes volt. :)
2012. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jav.: de nem volt érdekes*** igazából senki sem figyelte, hogy mi van a lábamon.
2012. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem tűsarkúm volt, törtfehér és csipkés. Előtte néha-néha felvettem, de irtó kényelmetlen volt (viszont gyönyörű). Féltem is, hogy majd mi lesz velem, de aznap valamikor este 11 körül fájdult meg benne először a lábam. Én nem tudom, hogy a boldogságtól-e vagy mitől, de én egy percig nem éreztem, hogy fájna a lábam, pedig sohasem szerettem a magassarkúkat. Úgyhogy a lagziban átvettem egy fehér balerina cipőre, ami rajtam maradt a menyecskeruhához is (fehér pöttyös volt a menyecskeruhám, így ment passzolt hozzá), de aztán feltörte a sarkam, így hajnal kettőtől mezítláb voltam.
2012. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ez volt a cipőm a fotózáson és a menyecske ruhához is. A szertartás alatt egy sima fehér körömcipő volt rajtam. Viszonylag hamar lekerült, mert nem bírom a magassarkút. Ja és 2 héttel az esküvő után is véraláfutásos a körmöm a lábamon. Hát ennyire volt kényelmes :D De imádtam!

2012. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!