Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Érdekes esküvői tánchoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes esküvői tánchoz keresünk zene és lépésötleteket. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnénk emlékezetes első táncot, ami nem csupán keringő, hanem annál kicsit érdekesebb, felszabadultabb. Néztünk ilyen témájú videókat, de még mindig keresünk számokat és lépésötleteket. Nem szeretnénk hülyét csinálni magunkból, tehát csak a józan gondolkodás határain belül keresünk :) Plusz az én vendégeim kicsit konzervatívabbak, ezért fenékütögetős mozdulatok nem ajánlottak (mint az ahogy sok ilyen videóban látni). Viszont YMCA, kacsatánc meg ilyenek szóba jöhetnek. Több stílust keresünk.

Nektek melyik a kedvenc ilyen témájú videótok? Hátha nemláttuk még s elleshetünk néhány mozdulatot.


2012. aug. 18. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg

Én ezt akartam volna, de túl lusták meg elfoglaltak voltunk begyakorolni.

2012. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!