Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem szeretném...

Mit tegyek? Nem szeretném megbántani aput.

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy 28.-án lenne a szülinapom. 26-án elmegyek táborba, és ott leszek 2.-ig. Nagyon szeretek zenét hallgatni és szülinapomra megkértem hogy kaphatnék e egy fülhallgatót a telefonomhoz(nem adtak hozzá), és ami volt az meg elromlott. El is vitt egy boltba. Ott álltunk a fülhallgatók előtt..volt két fajta ami tetszett (akkor még nem néztem meg az árát)Segített az eladó választani..Természetesen a sokkal drágábbikat ajánlotta, azt mondta neki is olyan van, nem esik ki olyan könnyen a fülből meg a hangzása is jobb stb. A másikról nem akart gondolom rosszat mondani. Apu megkérdezte melyiket szeretném, nagyon szeretem, sokat gondolkoztam, mert nem akartam hogy olyan drága legyen de azt sem hogy olyan rövid idő után elromoljon. A végén a drágábbikat vettük meg.. és itt döntöttünk rosszul.. ugyanis amikor hazaértem és kibontottam, hallgattam vele zennét stb.. észrevettem hogy a hangzása olyan más.. dobozos.. nem tudom másképp leírni.. a lényeg az hogy eléggé megbántam hogy ezt választottam. Szeretnék a táborba zenét hallgatni, de ettől megfájdul a fejem.. nem igazán szeretném elmondani neki, hisz olyan szeretettel adta... Arra gondoltam, hogy hétfőn elmegyek és megveszem a saját kis pénzemből az olcsóbbikat.. de az meg olyan szemétség...Mit tegyek?

2012. jún. 22. 21:29
 1/5 A kérdező kommentje:
a fülhallgatót visszavinni nem lehet
2012. jún. 22. 21:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál sajnos...:/
2012. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon aranyos vagy, de szerintem ha elmondod apukádnak, nem haragszik meg, hiszen nem tehetsz róla. mondd meg h sajnálod:) vannak ilyenek az életben.
2012. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hogy hogy nem lehet visszavinni? Nem létezik, csak blokk kell hozzá. Mondd meg apukádnak az igazat, meg fogja érteni. De jó kis lelked van különben, ritka ez manapság. De, ha nem akarod neki megmondani, akkor inkább ne mondd meg, hallgass a szívedre. Ja, és szavazz a FIDESZ-re! (ezt nem hagyhattam ki, bocs)
2012. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 22. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!