Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy magyaros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy magyaros menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. aug. 15. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk van az elsőhöz hasonló sújtásosunk, ugyanilyen felső és ujj megoldással, de alul kevesebb hímzéssel és kötény nélkül.


110 ezer huf a bérlése párttával együtt (benne van az igazítás és a tisztítás).

2012. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ilyet kalocsai mintás ruhát, már láttam teszveszen és vaterán 30 ezerért meg 60 ezerért is. Érdemes nézelődni. ( Ugyanilyen volt ):


[link]

2012. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem a kalocsai nem tetszik. Már úgy érzem tömegcikk lett.

Nem is azért kérdeztem, hanem, mert az én linkeimen lévőkhöz hasonlót kaptam és párom azt mondta, hogy "Úgy nézz rá egy ilyen 300 ezer forint." Na nem tőle kaptam, csak így hívta fel a figyelmemet arra, hogy vigyázzak rá, de én sokalltam a 300 ezret.

2012. aug. 15. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, most már értem, (az előző válaszoló vagyok)

itt 60 ezer [link]


Amúgy szerintem 100 körül lehet egy teljesen új boltba vásárolt ruha.

A 300 szerintem is picit túlzás.

2012. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez a fajta ruha ha kölcsönzöd, akkor 98-103 ezer körül van, de ha megveszed, minden kiegészítővel akkor 200 ezret is eléri. Nekem idén augusztusba lesz az esküvőm és jelenleg ezek az árak vannak.
2013. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!