Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudok Borsodban, Tokaj környék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok Borsodban, Tokaj környékén valami szép helyet ahol szép eskuvot lehet tartani?

Figyelt kérdés
40 fönk lenne de szeretnénk valami szép helyen tartani ahol a kertben lehetne a szertartás is,ahol a vendégek ott aludhatnak de nem kell milliokat költenünk azért!Valami különleges helyet!Ha vannak sajat tapasztalataitok leirnatok?Elöre is köszönöm!
2012. júl. 31. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp szeretnétek a kertet, akkor a tarcali Degenfeld-et tudom ajánlani.
2012. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mádi kúria hotel. Mi 55-en voltunk, de nagyon szép volt :) nézd meg a garéliát a honlapjukon :)
2012. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mádi Kúriának nincs kertje.
2012. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A mádi Kúriának nincs kertje.



van kertrésze, nekünk ott volt a kinti szertartás. Tény, hogy nem tipikus kert, de a medence, a kerti kemence és minden gyönyörűen fel volt díszítve, és csodaszép a terem is. + a kis fahíd is gyönyörű. Tokaj ott van közel, érdemes körbenézni. szerintem nagyon szép :) Bár a szállás drága, de kb. 4-5 perc sétára vannak nagyon olcsó szállások.

2012. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tokaji halastó


nem viccelek, olyan panorámája van, hogy maga a halastó a googe earth programban is látszik és a tóval egyvonalban a hely is látszik


a kiépített sétány legvégétől:

gyalog 15 perc

biciklivel 6 p.

kocsival 3 p.


A tó előtt hosszan elterülő part van, 300 ember is elférne ! Ha tényleg nem vagytok finnyásak, a tó szemet gyönyörködtető látványa feledtet mindent!


kép: [link]

2012. aug. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hegy* elirtam


és még egy link: [link]

2012. aug. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerencs


Ott a vár,a terme gyönyörű,esküvőn voltam ott.

Park részen tó,szökőkút,sok hely.

Étterem is van,és 3500körül van a szállás a Rákóczi várban.

2012. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de Tokaj az nem Borsod! Az Zemplén!


Borsod az Miskolc, és a Miskolctól északra eső terület, Ózd, Kazincbarcika, Edelény Putnok stb.

Keletre a 3-as útig, Nyugatra a megyehatárig.

2013. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

50 éve élek Zemplénben, (Tokaj környékén), de a zemplénieken kívül mindenki Borsodnak mondja ezt a részt is. Mostanában már ritkán próbálom elmagyarázni, hogy sem borsodiak, sem abaújiak nem vagyunk.

Örülök, hogy egy földimre akadtam az utolsó válaszolóban.

2013. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!