Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tokaj es kornyeken nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tokaj es kornyeken nem tudtok jo hotelt, panziot ahol egy 40 fos lakodalmat le lehetne bonyolitani?

Figyelt kérdés
Kellene szep kert is hogy ott tartsuk az eskuvot,10-12 embert kellene elszallasolni.Tudtok valami szep,elegans helyet tanacsolni?
2012. jún. 20. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Tavaly nyáron az Andrássy kúriában voltunk esküvőn, fantasztikus volt. :) Mondjuk mi voltunk vagy 100-an, de biztos kisebb létszámot is lehet.
2012. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ez az:

[link]

2012. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép kert is kell, akkor nézzétek meg Tarcalon a Dégenfeld-et (az Andrássynak nincs kertje): [link]
2012. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Szia! Nekem 3 hete volt a Mádi Kúria Hotelben. Nagyon szép rendezvénytermük van, nekünk a polgári is ott volt. 3 perc sétára onnan van több olcsóbb szállás is, mert a hotel elég drága, mi ott szállásoltuk el a vendégeket. ha kell, tudok elérhetőségeket is adni :) Vagy szintén Mádon a sárga borház, vagy a Bortó, de a tulaja elég figyelmetlen és nemtörődöm volt.

[link]

2012. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom mennyibe kerül itt egy esküvő, de mi már háromszor nyaraltunk itt.

Kis kápolna, nagy ebédlő, szép (nagy) kert, lehet sétálni, csak ajánlani tudom.:)

Egy kicsit lehet messze van, nem vagyok jó földrajzból.:S

[link]

13L

Ui: Bocsi ha messze van.:S

2012. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!