Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fiúknak, férfiaknak muszáj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak, férfiaknak muszáj az esküvőn öltönyt viselni?

Figyelt kérdés

Augusztusban hivatalosak vagyunk egy esküvőre a családommal. Unokatestvéremnek lesz esküvője, és a páromat is meghívták. Viszont nem állunk túl jól anyagilag, és sajnos úgy néz ki, nem igazán engedhetjük meg magunknak, hogy a páromnak öltönyt vásároljunk.

Illetlenség-e ingben és elegáns nadrágban és nyakkendőben megjelenni?

(A párom 23 éves)


2012. júl. 28. 21:31
1 2
 11/17 omba ***** válasza:
50%

Titeket hívtak meg, nem egy zakót!

(mellesleg tescoban, vagy turkálóban jóval olcsóbb, látok zakókat 2-3000-ért is)

Augusztusban valószínűleg úgyis dögmeleg lesz... nyugi!

2012. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Körbenézek akkor a tescoban, hátha szerencsém lesz..

Ma a kínaiban néztem (gondoltam olcsó és arra az egy alkalomra jó lesz..) és 11.000 volt...

2012. júl. 28. 22:40
 13/17 omba ***** válasza:
50%

menjetek, ahogy vagytok, ez nem rólatok szól!

keserű szívvel többet rontasz az alkalmon, mint öltöny nélkül

2012. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Most voltunk esküvőn, vagy 60 férfiból senkin nem volt zakó a vőlegényt kivéve.


Csak szövetnadrág, ing, nyakkendő. Egy-két kocsiban láttam, hogy fel van akasztva a zakó minden eshetőségre felkészülve, de többen el sem hozták. Meleg volt, majd ki döglöttünk, a nők sem vettek fel kiskabátot, szegény férfiakat miért kellene szenveszteni?

2012. júl. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Jó értem hogy nem rólunk szól.. (eddig se hittük azt), de nem igazán van kedvem ahhoz, hogy a kedves rokonság a hátunk mögött leszólja a páromat, hogy még egy zakóra sem telik neki...


Értem, akkor simán ingben is jöhet. Na így mindjárt más a helyzet. :) Köszi! :)

2012. júl. 29. 02:33
 16/17 anonim ***** válasza:

Mi voltunk egy lagziban, ahol azt mondta a pár, hogy mindegy miben megyünk. Na volt is 1-2 ember aki farmert és egy szebb pólót vett fel... Na rájuk furcsán néztem. Mi azért szépen felöltöztünk, meg a násznép 98%-a is így tett.

Most, hogy közeleg a mi esküvőnk, én megkértem őket, hogy ha lehet, akkor legalább egy inget vegyenek fel, a farmer maradhat.


Nem gáz az ing és nadrág kombó!

2012. júl. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem illetlenség, nekünk július 6.-án volt az esküvőnk a legnagyobb melegben és kizárólag a férjemen volt öltöny, nyilván ő nem tehette meg azt, hogy nem vesz fel, de a tanún és a két örömapán is csak ing, nyakkendő és öltönynadrág volt. Teljesen jó lesz úgy, főleg ha csak vendég.
2012. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!