Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a ruhát felvehetem vendégk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a ruhát felvehetem vendégként egy esküvőn?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 13. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen
2012. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy fehér balerina cipővel, övvel és egy fehér kis kardigánnal(templom).
2012. júl. 13. 22:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Naná,hogy felveheted!Nagyon csini leszel.:)
2012. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele semmi gond.
2012. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak már annyira nem tudom eldönteni... ne legyen se túl kihívó, se túl rövid, se túl kivágott. Nem szeretnék pirosat, fehéret, feketét, meg mondták hogy koszorúslány ruha színt sem szokás felvenni(bár ezt azért nem értem, mert a vendégek honnan tudnék, hogy az milyen színű...én is csak úgy hallottam), szóval azt a két színt sem akarom így. És kicsit bizonytalan vagyok emiatt. :)
2012. júl. 13. 22:43
 6/11 anonim válasza:
0%

NEM!


Törvény tiltja!

2012. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ha lány vagy! Fiún kicsit fura lenne. :D
2012. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a fehér, fekete, piros dolog mikortól illemszabály?

Se fehére, se feketét, se pirosat, vagy annak árnyalatait, mert nem csak egyféle piros van, akkor mégis milyen színt vegyenek fel a vendégek, ami jól is áll?

Marad a kék, a zöld, a rózsaszín, a lila, de ez a kettő egy bizonyos kor után nevetséges, és az egyéb semleges színek, mint bézs, barna, szürke, de szürke verébnek talán senki nem akar öltözni, a sárga meg nem mindenkinek áll jól, nekem sem pl.

Nem hiszem, hogy ezen múlna az illem, hogy valaki mondjuk bordó ruhában megy az esküvőre.

Amúgy a ruha szép, de nehogy baj legyen már, hogy van benne fehér, vagy a kiegészítőid fehérek!

2012. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Abszulut Igen! :)
2012. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze :))
2012. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!