Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális, hogy nem vágyakozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem vágyakozom a hófehér, habos-babos ruha után?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz az esküvőnk,de már előre tudom,hogy nem fogom viselni a "klasszikus"menyasszonyi ruhát.Egyszerűen nem tudom elképzelni magamon,soha nem is akartam ilyet viselni,inkább valami egyszerű de elegáns alkalmira gondoltam.

Más is volt így,hogy nem anyagi megfontolásból nem választott habos-babost,hanem mert nem szeretett volna abban lenni?

23/L


2009. júl. 10. 10:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben nincs semmi furcsa. Mindenki olyan menyasszonyi/esküvői ruhát választ, amilyet szeretne és amiben jól érzi magát (ez is nagyon fontos). Szóval normális, hogy így érzel, mindenki más. Valójában igaz az az a mondás, hogy minden esküvő más, minden esküvő ugyanolyan. A lényeg - maga a házasság ténye - mindnél megvan, de a körítés minden esetben más. Az a páron múlik, hogy milyen legyen a körítés, nincs standard, amit követni kellene.
2009. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Attól még, hogy lepontoztatok, amit írtam, igaz. Szűz vagy? Fehér ruha. Nem vagy az? Nem fehér ruha. Egy kicsit utánaolvashattok, akkor ti is rájöttök...
2009. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem,már nem vagyok szűz jó ideje.Az lesz a férjem,aki elvette:)

Régebben tényleg "úgy illett",hogy csak a szűz menyasszonyok viseljenek fehér ruhát,de már akkor sem tartották ezt be.Végül is,a menyasszonyok szíve-joga,hogy mit szeretnének felvenni.

2009. júl. 10. 11:59
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


21. században élünk. Ez már rég nem a szüzességről szól. Esetleg a tájékozottság miatt megemlítem, hogy voltak olyan területek Magyarországon, ahol fekete ruhát vettek fel a menyasszonyok.Gondolom siratták a leányságukat....Na jó , nem ez a kérdés. Ki miben szeretne férjhez menni, azt veszi fel. Valakinek habosbabos, valakinek egy egyszerű kosztüm.Az a lényeg, hogy jól érezze magát benne "Élete nagy napján"!

2009. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
Végre egy normális nő!
2009. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem gyönyörű hó fehér ruhám lesz nagy uszállyal fágyollal diadámmal. Álom szép. De persze attól nem muszáj mindenkinek fehérbe esküdnie. Mindenkinek joga van eldönteni.
2009. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!