Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális, hogy nem vágyakozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem vágyakozom a hófehér, habos-babos ruha után?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz az esküvőnk,de már előre tudom,hogy nem fogom viselni a "klasszikus"menyasszonyi ruhát.Egyszerűen nem tudom elképzelni magamon,soha nem is akartam ilyet viselni,inkább valami egyszerű de elegáns alkalmira gondoltam.

Más is volt így,hogy nem anyagi megfontolásból nem választott habos-babost,hanem mert nem szeretett volna abban lenni?

23/L


2009. júl. 10. 10:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem még nincs tapasztalatom ilyen téren, ezért csak azt tudom javasolni neked, hogy olyan ruhát válassz, amiben jól érzed magad. Egyébként ha nem szeretnél ilyet, akkor is fogsz találni magadnak ruhát, ugyanis egy csomó van, ami inkább egy estélyire vagy koktélruhára hasonlít. Nézz körül a neten, rengeteget fogsz találni. Sok boldogságot kívánok nektek!

2009. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is. Utálom, egyátalán nem tetszenek. Egy piros- fekete fűzős nagyestélyiben voltam...
2009. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én sem vágytam utána sohasem,nem is volt.Az is igaz,hogy templomi esküvőnk se volt.Egyszerűen nem az én stílusom és egyáltalán nem befolyásolta az esküvő komolyságát ,meghittségét.
2009. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

ez miatt ne aggódj!

Olyan ruhában leszel, amilyennek te elképzeled magadat menyasszonynak!

Nagyon sokan nem húznak már klasszikus nagy menyasszonyi ruhát!

A szalonokba is találsz rengeteg alkalmi jellegű egyszerűbb menyasszonyi ruhát!


Olyanban legyél, amilyenben Te jól érzed magad és szépnek találod magad!

Ne foglalkozz semmi mással!

2009. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is tiltakoztam a ófehér, uszályos, habos-babos esküvői ruha ellen, így egy ezüstszürke nagyestélyiben voltam. Még jobban is ment a bőröm színéhez, mint a fehér... :)

Szóval szerintem te is nyugodtan válassz olyan ruhát, ami neked tetszik, amit szívesen hordanál. Ma már egyre kevesebben lepődnek meg az újszerű kombinációkon.

2009. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális!

Olyan ruhában mondd ki az igent, ami te vagy, amiben jól érzed magad! Ez a te döntésed! :))


Biztos, hogy voltak olyan emberek, akiknek ez nem tetszik, hisz nem vagyunk egyformák. :))

2009. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. júl. 10. 10:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik emlékszem kiskoromban(najó 15 és 13 éves voltam) belekellett bújnom és utáltam ráadásul táncolnom kellett és állandóan ráléptem és már sírtam hogy nem akarom de hát anyám... A menyasszonyi ruhám sem lesz ilyen nagy ruha. És ebbe már nem szólhat bele anyám.
2009. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem sem gond, ha nem vagy fehérben, főleg, mivel az a tisztaság és ártatlanság szimbóluma. Ha ez már nincs meg - legalábbis gondolom, már nem vagy érintetlen -, akkor nem is lenne jogos fehéret viselned. Én szűzen mentem férjhez és hófehér volt rajtam, mert ez illett leginkább.

Szerintem jó volna megtartani ebben a tekintetben a régi hagyományt és színekkel is kifejezni, ki milyen állapotban kezdi közös életét a párjával.

2009. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha nekem is lesz egyszer esküvőm biztosan nem leszek fehér menyasszonyi ruhában, mert nem érezném benne jól magam és csak tönkretenné a várva-várt estémet! Emlékszem a barátnőmnek elszakadt a ruhája és az anyukája varrta neki az este folyamán szóval egész este idegeskedett emiatt, hát nekem ez egyáltalán nem hiányzik!
2009. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!