Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó ez a ruha menyecskének?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ez a ruha menyecskének? Jól áll?

Figyelt kérdés

Nekem megtetszett, páromnak túl egyszerű...


[link]


2012. jún. 29. 18:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is elég ízléstelen, bocsi! Én is inkább rövidre szavaznék, de te tudod.
2012. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
86%

A kérdező kommentje:


hát ezek szerintem csicsásabbak...


Nem tudom, nem néztem végig minden oldalt, mert elég sok van. Csak gondoltam lehet van benne olyan is, ami tetszik):)

2012. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jól áll az alakodhoz. A ruha nem rossz, de nem az én stílusom. Én nem vennék fel ilyen hosszú menyecske ruhát.
2012. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarom én is elvenni a kedved, de nekem is egyből az volt az első gondolatom, hogy "romás" ez a ruha (és tényleg a többi kommentet el sem olvastam csak ránéztem és ez ugrott be).

A vőlegény szerint túl egyszerű??? Jóég, akkor neki mi lenne a megfelelő?

Amúgy szerintem is nagyon kényelmetlenül fogod magad érezni már estefelé, ha mindkét ruhád nehéz és hosszú lesz.

A menyecskeruhában táncolni kell, méghozzá sokat.

Menni fog ez egy hosszú, abroncsos ruhában?

L/25

2012. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
53%

Nekem biztos nem kéne, de nem az én esküvőm. És nem csicsás. Az nem itt kezdődik.

Ha szerinted szép, és jól érzed magad benne, akkor nyugodtan válaszd ezt. Én az a fajta ember vagyok, aki a menyasszonyi ruhában és a menyecskeruhában biztos nem hagyja befolyásolni magát.

Jobban jársz, ha te sem hagyod magad befolyásolni.

2012. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

nem hagyom, csak kíváncsi voltam a véleményekre....


az ismerőseimnek tetszik, pedig ők is megmondják a frankót, volt már olyan, amire azt mondták, h nem jó, de ez tetszett...


köszi a kommenteket

2012. jún. 29. 20:37
 27/31 anonim ***** válasza:
67%

Hát,nekem igazából a csillogó dolgok így nem tetszenek, az teszi egy kicsit csicsássá az összhatást. Legalábbis szerintem.

Ettől eltekintve, szerintem nyugodtan vedd fel, ha ez Neked tetszik. És ha nem érzed jól Magad a hosszúban, akkor is lehet, hogy érdemes lenne olyat próbálnod, ami nem abroncsos. Nagyon ki fogsz készülni a lagzi végére.

De Te tudod, hogy miben érzed jól Magad és csak ez számít, mert az a szépség, ami az önbizalomból ered!

2012. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%

ha már hosszú akkor inkább ez :

[link]

2012. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én menyecskeruhának rövidebbet képzelnék el és nem abroncsosat. Persze már leírtad, hogy miért választottad ezt. Ha neked tetszik, akkor legyen ez, ne hagyd magad eltántorítani a véleményedtől!
2012. jún. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha neked ez tetszik akkor ezt vedd fel. Én is úgy voltam vele ami tetszett azt vettem fel a páromnak csak a szín volt kiválasztandó, hogy milyen legyen, mert ő piros- bordó inget kizárt hogy felvegyen. Maradt a tengerkék
2012. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!