Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg ilyen tragédia, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen tragédia, hogy nem csak a lánykérés és az esküvő körül jár az eszem?

Figyelt kérdés
A párom megkérte a kezem, 11 év és 2 gyerek után, tehát nem siette el a dolgot. :) Persze, nagyon örülök, de nem vagyok az a fellegekben úszó, másról beszélni sem tudó menyasszony, aki éjjel nappal az esküvőt szervezi. A párommal megbeszéltük, hogy csak egyszerű polgári szertartás lesz, a szűk családot és a legjobb barátokat hívjuk meg, utána egy ebéd nálunk (én fogok sütni, főzni) és ennyi. Nászajándékot nem kértünk, ha valaki mégis akar valamit adni akkor a gyerekeknek hoz valamit. Ezt mindketten jónak éreztük így, a rokonaim és a barátaink is, de a párom családjából többen megróttak, hogy biztos nem is szeretem már a páromat, mert sokkal boldogabbnak kellene lennem, nem kellene így elrontanom az esküvőt és egyébként is sokkal többet kellene az esküvőről beszélnem...
2012. jún. 28. 07:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%
Bölcs vagy, ezt mutatja a viselkedésed. Tudod, hogy jól működik a kapcsolatotok, és ezen a papír vajmi keveset fog változtatni. Szerintem kb ennyi a házasság amit te gondolsz róla. Sajnos sokan ezt túlmisztifikálják, és azt hiszik ettől lesznek boldogok. Pedig nem, de erre csak később jönnek rá. A másik fele pedig az hogy egy nőnek repesnie kell ha a pasi méltóztatik megkérni a kezét. Álljon meg a nászmenet! Ez nem egy leereszkedés részéről a nő meg bújjon ki a bőréből, hanem egy egyenrangú dolog ahol mindkét fél megtiszteli a másikat azzal hogy papíron is összeköti az életét a másikkal, mert ezt valamiért ők ketten fontosnak tartják. Az én párom is most kérte meg a kezem, 7 év után, én meg legnagyobb meglepetésére kinevettem és nemet mondtam. Mert neki eddig az volt a véleménye hogy minden nő házasodni akar. Ő most akar először, bár kétszer volt nős, de mindkétszer a nő erőszakolta az esküvőt. Most gondolta, na végre egyszer már én is akarok nősülni, erre ezt a választ kapja. Ilyen az élet, lám-lám, nem minden nő akar esküvőt. MIndig tanul az ember. Rokonokkal ne foglalkozz, azok azért vannak hogy balhézzanak, más dolguk nincs is. Kívánok olyan szép életet amilyen eddig volt!
2012. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!