Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak nálunk van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nálunk van így?

Figyelt kérdés

Mér van az,hogy mindenki a mi esküvőnket akarja megrendezni? Csak nem akarják engedni hogy beleszóljünk.

Másnál is így van?



2012. jún. 15. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk abszolút nem így van. Nem is kérdezték, hogy segítsenek-e, de bármikor számíthatunk a családtagokra ha valamire szükség lesz. :-)
2012. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy nem engednek beleszólni, már persze ha ők fizetik akkor rendezkedhetnek de akkor is illik megkérdezni a házasodókat, de ha nem akkor nem kell engedni, egyszerűen megmondod hogy így nem lesz és ennyi.z
2012. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Én spanyol pasihoz mentem hozzá :) Nekem még a ruhámat is az anyósom meg a lánytestvérei sógornői választották :)) Kis túlzással persze, mert ha nem tetszett volna, akkor nyilván az én akaratom a döntő :)

A helytől a kajáig mindent ők szerveztek, de egyáltalán nem éreztem tolakodónak :) Speciel én rossz szervező vagyok, főleg ilyen országokon átívelő dolgokban és hálás voltam nekik ezért.

2012. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nelem arab férjem lesz. De az ő családja és az én családom akarják közösen megszervezni...persze van beleszólásunk,de ők szervezkednek és,ha valami nem tetszik akkor szóljunk. Szólunk utána még 3 napig győzködnek,hogy az úgy jó,ahogy ők mondták és amikor látják,hogy nagyon nem akarjuk és nem lesz úgy akkor hajlandóak változtatni...
2012. jún. 16. 00:05
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem olyan Bazi nagy görög lagzisnak hangzik.

Nekem van spanyol férjem és ezúton köszönném meg a lepontozómnak a lepontozást, mert ugyan neki lehet nem hasznos az én tapasztalatom, de őszintén válaszoltam a feltett kérdésre. Ami ennek az oldalnak a lényege...

Azért, mert te máshogy csinálnád, attól az én válaszom még nem lesz kevésbé hasznos. De gondolom ez nem jut el a tudatodig.Bocs az offért a többiektől

Arab családban ez eléggé ilyen... ezt meg kell szoknod, hiszen a a férjeddel a kultúrája is a tiéd lesz valahol. Lehetsz karakán és kiállhatsz a véleményedért, a dolgaidért, de akkor számolj azzal, hogy nem te leszel az anyós kedvence :) Sajnos ilyen ez....

2012. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozot le,nekem a te válaszod volt legfontosabb. Anyóssal már nem vagyunk egymás kedvencei,mióta tudja,hogy terhes vagyok,de remélem azért jóba leszünk előbb-utóbb. :)
2012. jún. 16. 00:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is így van. gyakorlatilag senkit nem érdekel a mi véleményünk, ha csak szépen mondanánk hogy mi mit akarunk, magasról le lennénk kakikálva. persze nem engedünk nekik, csak "kicsit" idegesítő, hogy mikor már 600szor megmondtam hogy nem lesz pl zenekar, ha fejre állnak se, megint előjönnek vele csakazértis, mintha nem értene magyarul
2012. jún. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nagymamám, aki mindent meg akar mondani. De nem hagyjuk neki, beletörődött abba, hogy milyen lesz a hajam, a ruhám és hogy kevés vendég lesz.

Annak idején anyuékra ráerőltették a 300 fős esküvőt, mert nagyiéknak 350 fős volt. Mondtam, hogy nálunk 50-nél több nem lesz, akárhogy is igyekszik.

2012. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!