Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csináltatok valamilyen szépség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok valamilyen szépségkúrát az esküvő előtti hónapokban?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

És nem is fogyókúráztam.

A férjem nem azért kért meg a kezem, hogy aztán 10 kilóval kevesebbel vegyen el.


Az ember alapból ápolja magát, így bőven elég, ha szépen kisminkelik az esküvőre.

2012. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Na azért egy méregtelenítés nem árt. Előtte két héttel pár napig méregteleníts. Akkor pár napig ragyásabb leszel, mint egyébként, mert akkor kijön minden "lyukon" a sok trutyi, de utána sokkal szebb lesz a bőrös.

A méregtelenítés után már ne egyél túl sok csokot, meg zsíros, fűszeres dolgokat.

Sok víz, és sima zöld tea, friss gyümölcslé!!!!!

2012. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Na de méregtelenítést csinál amúgy is az ember évente 1-2 alkalommal esküvőtől függetlenül.
2012. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Hajápolás: ricinus-olívaolaj kombóval egyből puhább, fényesebb, mintha nem is lenne töredezett, talán még növeszteni is fog rajta. :)
2012. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hehe, épp mostanában kezdtem el ricinust használni hajra :)
2012. jún. 15. 16:42
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

méregtelenítés :D:D

ez a legnagyobb ökörség, amit valaha ember kitalált, de nem mondom, volt esze, hogy a sok hiú, biológiaórát bliccelő csinibabára gondolt.

hallottatok már olyanról, hogy vese, máj?


amúgy 1. véleményét osztom

2012. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Alpha massage-ra kezdtem járni, de annyira megszerettem, hogy azóta is rendszeresen járok.
2012. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

kedves 6, ne tartsd vissza a hasznos ismereteidet a méregtelenítés felesleges mivoltáról.

Hadd tanuljunk tőled!

2012. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Na de méregtelenítést csinál amúgy is az ember évente 1-2 alkalommal"


Sose méregtelenítettem és nem is fogok.

2012. jún. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogytam 12 kg-ot!:)

Nekem ez a kúra elég volt!:)

2012. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!