Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn a koszorúslány végig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn a koszorúslány végig a koszorúslányruhában van éjjel?

Figyelt kérdés
Ilyen nagy, abroncsos szoknya fűzővel. És a kajáláskor, meg a táncnál is abban szoktak lenni a koszorúslányok? Mert amúgy nagyon tetszik a ruha, szóval nem lenne ellenemre, csak nem tudom, hogy szokás.

2012. jún. 12. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahgy jol esik ! Illő azonban a menyasszonyhoz igazodni ha ö is egész éjjel a menyasszonyi ruhában van akkor a koszorus lányoknak is illő!
2012. jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
átöltözhetsz a lagzira, hha kényelmesebb, márpedig abroncs-fűző után egy koktélruha megváltás :))
2012. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A menyasszony át fog majd öltözni, és mondta is, hogy én is nyugodtan átöltözhetek, ha szeretnék. És ha nem szeretnék, akkor ugye nem kell? :D Bár ez tényleg attól függ majd, mennyire szorít a ruha a csomó kaja után. xD
2012. jún. 12. 08:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam koszorúslány Tesóm lagzijában, és az újdonsült ara átöltözött éjfélkor (menyecskeruhába), akkor én is átöltöztem egy koktélruhára. Szerintem (kényelem szempontjából) mindenképpen öltözz át, bár a vacsoránál még illik abban maradni, de ahogy Neked tetszik.
2012. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
akkor illik, mikor a menyasszony is átöltözik menyecskébe
2012. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy akarod! Erre nincs szabály.


Én esküvőmön a koszorúslányoknak nagy abroncsos fűzős ruhájuk volt, a vacsi előtt átvették, hogy kényelmesebben legyenek, meg is értem :)

Én most hétvégén voltam koszorúslány, kis koktélruhában, nagyon kényelmes volt, abban voltam végig :)


Tehát szíved joga, mindegy mit csinálsz, egyik sem illetlenség.

2012. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagy abroncsos ruhám volt, ezért vacsora előtt átöltöztem egy estélyi ruhába, ami a koszorúslány ruhánál sokkal kényelmesebb volt. Viszont akadt olyan koszorúslány, aki már az esküvőre is estélyibe ment, ő maradt is abban vacsora és lagzi alatt.
2012. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vettem egy koktélruhát is, már 9 körül, a vacsi után átvettem, mert kényelmesebb volt. Cipőt is cseréltem, mert nem illett volna a ruhámhoz a koszorúslány ruhához felvett cipő. Minden koszorúslány átöltözött, a menyasszony nem csinált belőle gondot.
2012. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mikor elindultunk a fényképészhez én már akkor vártam az éjfélt mert nagymamám azt mondta hogy csak akkor lehet átöltözni.

22:30 körül meg szólt vaki hogy nyugodtan átöltözhetek ugy hogy hazavitettem magam anyummal és átöltöztünk. Nagyon kényelmes volt a koktélruha. Sztem akkor öltözz át amikor csak szeretnél.

2012. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!