Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan zajlik az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik az esküvői torta szeletelése?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ifjú pár együtt kezd neki a szeletelésnek. Az első szeletet kinek szelik általában? Van valami sorrendiség? Zene kell aláfestésnek? A párnak muszáj egymást "megetetni " az első falattal? Van valami jelentősége ennek?
2012. máj. 30. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, együtt kezdtük, az elsőt együtt vágtuk fel, és apukám segédkezett a tortaszeletek széthordásában. Szerintem az elsőt anyósomnak adta(a férj anyukájának), és aztán apósom, anya, keresztszülők, többi rokon, barátok, stb-stb... De az elsőn kívül az összeset én vágtam, mert különben szerintem még 3hét múlva is tortát vágtunk volna...:D Mi nem etettük egymást, de mondjuk mi kikötöttük, hogy semmi olyan nem lesz az esküvőnkön amit mi nem szeretnénk. Elfogadták, szóval nem volt gond.
2012. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tortaszeletés-szabály. Az esküvő -ideális esetben- nem kirakat, tehát nem a külsőségekről szól, a pár mindent úgy csinál ahogyan szeretnék, legalább az illendőség keretei között :) Nem szabad minden csip-csup dolgon agyalni meg nyaralni, mert elveszi a készülődés örömét. Magyarán: az esküvődet megélni kell, nem "menedzselni"......


Megfogjátok a kést, vagy te, vagy a férj, és szépen szeltek a tortából. Ha akarod megeteted, ha akar megetet, ha nem, akkor nem. Adhattok belőle anyának, apának, anyósnak, apósnak, ezek a dolgok igazán csöpp dolgok, a kutya sem fogja árgus szemmel lesni, hogy Erzsike És Tamás vajh' betartják-é a "kötelező tortaszeletelési szent ceremóniát". Hidd el. Ne görcsöld agyon a szervezést, mert beleőrülsz aznapra!

2012. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Késsel. :)
2012. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
(kicsit off, de hogy kicsit kibontsam, mire gondolok: van ismerősöm, aki annyira agyonmenedzsel minden ünnepet, hogy még arról is körkérdést készít hogy melyik alakú és átmérőjű torta szelhető leggyorsabban - ez komoly!! - és az ő ünnepein tipikusan úgy telik az ideje, hogy azon izgul a kétszázezer szabályt amit be akar tartani, sikerül-e, nem felejti-e el, vajon tényleg nem fogja-e elfelejteni hogy jobbról balra kezdjük a tortavágást 3 ujjnyi szeletekre......hát mondanom sem kell, minden egyes szülinap, esküvő, karácsony után sorolja másnap telefonon hogy "jaj hát ezt sajnos elszúrtuk" meg "azt meg amazt nem úgy akartam, szerinted észrevették?" Ergo: soha egyetlen ünnepet nem tud sem felhőtlenül élvezni, sem utána felhőtlenül értékelni.....nem éri meg.)
2012. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!