Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen tortája illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tortája illetve csokra volt?

Figyelt kérdés
Milyen volt a tortátok?egyszerű polgári esküvőnk lesz és nem tudom eldönteni milyen csokrom illetve milyen tortánk legyen.szűk család mindössze 12 leszünk.Kérlek segítsetek.Annyi biztos hogy emeletes tortát szeretnék ilyen két szinteset.De hogy milyen ízű legyen vagy hogy legyen feldíszitve nem tudom.Juni 23-án lesz a nagy nap.

2012. máj. 23. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
napragorgócsokrom lesz, totál egyszerűben. torta 3 szintes, kocka alakú, fehér márcipánbevonattal. a szintek alján vékony zöld masni, a szintek oldalán alul a nevünk, középen 1 idézet, fent a dátum.
2012. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a tortával nem volt sok gond, a férjem nem szereti csak a dobos tortát. Szoval még ha furán is néz ki eskuvôi tortának, de nálunk az volt. A díszitést szépen, izlésesen megcsinálták a cukiban... annyi támpontjuk volt, hogy a szeletek legyenek bejelôlve és a tetején legyen egy marcipán ifjú pár.

Csokor: bár szeretem a rozsát, de nem akartam azt. Egy nagyon szép krémszínu tôrpegerbera csokrom lett, kis fehér virágokkal díszítve. Enyhén lecsungô fazonnal.

Ilyesmi alakzat, gerberák színe, mint itt a rozsa: [link]

2012. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és sok boldogságot!

2. voltam

2012. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csepp formájú csokrom volt bordó kálából, a tortánk pedig feketeerdő és eszterházy sima egyszerű fehér marcipánbevonattal és a tetején volt kb. 3 bordó kála marcipánból. :)
2012. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A csokrom barackrózsaszínű-krémszínű rózsa, lizantusz és frézia ilyen formájú:

[link]

[link]

A torta 6 emeletes lesz, állványos: alulról feléfelé: csoki, citrom, kávé, dió, túró, málna. Kinézetre pedig ilyesmi: [link]

2012. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk is kétemeletes tortánk volt. Az alsó puncsos volt, a felső pedig sportszeletes.


A csokrom fehér fréziából készült.


Sok boldogságot kívánok Nektek! :)

2012. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, bocsánat az ízek: csoki, citrom, tiramisu. minden jót nektek!
2012. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!nekünk is júni 23án lesz az esküvőnk :)

Nekünk ilyen tortánk lesz:

[link]

A csokrom fehér rózsából lesz, félgömb alakú, macifűvel gyönggyel díszítve!

2012. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia ez volt a csokrom:)

[link]

2012. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt.És milyen izű volt a torta?mert ezt is ki kellene még találnom
2012. máj. 24. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!