Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek nem egy napon volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem egy napon volt a polgári és a templomi esküvőjük, melyik napot ünneplitek házassági évfordulóként?

Figyelt kérdés
És miért döntöttetek úgy, vagy miért alakult úgy, hogy nem egy napon tartottátok a kettőt?

2012. máj. 23. 07:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
8:13-asnak ment a válaszom
2012. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
moira: Azt megkérdezhetem, hogy miért lett ennyi idő az esküvő és a lagzi között? Mármint miért nem ugyanakkorra szerveztétek az esküvőt, mint a lagzit?
2012. máj. 23. 09:34
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

Mi még csak előtte vagyunk, de nálunk szerintem extrém sok idő fog eltelni a két esküvő között.

A polgári jövőre lesz, a templomi meg csak 4-5 év múlva. Az ok természetesen a pénz. Viszont úgy tervezzük, hogy mindkét esküvő az első randink napján lesz, remélem sikerül összehozni. Így nem kell dátumokkal szenvedni :)

2012. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg nem így szerettük volna, de aztán észrevettem, hogy júniusban lejár a személyim. Nem akartam 2szer megcsináltatni (mert változik a nevem is), ezért úgy döntöttünk, hogy a polgárit előrehozzuk májusra.
2012. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

ezt sejtettem, hogy azért ál, mert nem igazi, de hívtok anyakönyvvezetőt, vagy ki tartja majd?


nem hallottam még ilyenről, azért érdeklőstem. (bocs, attól akinek ez a kérdésem se tetszett)

2012. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%
az valami "fantasztikus",ami itt megy... református párnál is mi volt a probléma? a jó ég tudja csak
2012. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Jelentem én mindenkinek csak zöld kezet osztogattam. :) Én sem értem miért kell ebben a kategóriában mindig vkinek lepontozni mindent...


Kb. ha megkérdezi valaki hogy mi a neved és Te megírod, azt is lepontozza vki... Az ugyan mégis miért nem hasznos? Na mindegy... Kicsit off volt..


Az ál-polgárira: szerintem szertartásvezetőre gondol. Az olyan, hogy miután már hivatalosan megköttetett anyakönyvvezető előtt a frigy, akkor vannak ilyen szertartásvezetők, akik később bárhol tulajdonképpen előadják, hogy mintha ők lennének az anyakönyvvezetők. Ugyanúgy öltöznek fel meg van könyv is, meg minden, persze nem az igazi anyakönyv, stb. Tehát már nem hivatalosan újra előadják a polgári szertartást. :)

2012. máj. 23. 12:35
 18/24 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy a kérdező írja.
2012. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi Moirához hasonlóan hosszabb időt hagyunk a két szertartás között, nekem is az volt hogy lejárt volna a személyim a templomi meg a lagzi előtt, és mivel úgyis változik a nevem ráadásul külföldön élünk, ezért így egyszerűbb volt megcsináltatni az új személyit amíg a polgári miatt otthon voltunk.


Nekem nem jelentett túl sokat a polgári de a férjemnek úgy láttam hogy igen, szóval még nem tudom, melyiket fogjuk ünnepelni! De azt a napot mindig fogjuk, amikor összejöttünk, úgyhogy minimum 2x ünneplünk az évben! :)

2012. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimnek volt külön napon a templomi és a polgári. A templomi teljes titokban, csak a szüleim, a pap és két tanú (anyukám szülei) voltak jelen. Rá egy hétre tartották a polgárit és a lagzit, és ők a polgári szertartás napján ünneplik a házassági évfordulójukat. Sokáig a templomiról nem is tudott szinte senki.
2012. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!