Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most hétvégén lesz az esküvőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hétvégén lesz az esküvőn, sajnos elég rossz időt jósolnak, kicsit aggódok miatta. Volt valakinek az esküvőjén nagyon rossz az idő? Végül hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha jól tudom, édesanyámék esküvőjén nagy zuhé volt, villámlás, stb. Apám mondta is, hát nem véletlen, érezte az időjárás is a sorscsapást. :D De egyébként nem volt gond, mivel ők étteremben tartották a lakodalmat, nem mosta el a lagzit meg ilyesmi.

Amúgy van egy régi mondás, hogy torkos menyasszonynak esik az eső az esküvője napján. Egy könyvben olvastam.

2012. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

A szüleim esküvőjén hatalmas vihar volt, szakadt az eső, dörgött-villámlott. A templomban egy órát vártak, mert elment az áram és így a pap nem akarta őket összeadni. Majd mikor visszajött az áram, akkor rövidített szertartást akart tartani a pap, de ebbe sem mentek bele, végül meg lett tartva az esküvői mise.

Után a lagzin is elment az áram, sötétben, gyertyafénynél ült 300 ember. Azóta is mindenki emlegeti, milyen szokatlan volt az egész.

2012. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk esett az eső. Az a május végig hideg, esős volt. Aznap ugyan hideg nem, de az eső reggel, fodrásztól jövet elkapott. Mondjuk a frizura megúszta, de én kivoltam. Végül beletörődtem, ugyan mit tud tenni az ember lánya? Belső indíttatásból már korábban a színházat foglaltuk le fotózásra, így a képek szerencsére nagyon jól sikerültek. Mire befejeződött a fényképezés, kisütött a nap és felmelegedett a levegő. Onnantól kezdve jó idő volt. Az esketésre is már napfényben mentünk, a közös fényképezés is kint, a szabadnap, napsütöttén készült. Örültem. :)

Viszont, mikor mentünk a színházba, az ott dolgozó asszonyok "mellékesen", félhangosan megjegyezték, hogy "esik az eső, sírós lesz a menyasszony"-nem törődve azzal, hogyan is esik ez az embernek az egyik legszebb napján. De jelzem: nem igaz. A mondás nem fedi a valóságot.

Ne törődj az idővel, nem ezen múlik sem az a nap, sem pedig a házasságod. Határozd el, hogy bármi is történik, ti jól érzitek majd magatokat, hiszen ez rólatok szól! Sok boldogságot kívánok!

2012. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

tavaly egyik rokonomnak


de megoldották hogy ne ázzon a menyasszony se a hatalmas ruhában,keritettek nagy vizhatlan lepelt és ugy ment át a templomból a lagzi helyszinére (500méter,nem volt kocsi amibe befért volna)

2012. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

az kemény, hogy a menyasszony gyalogolt mert nem fért be a kocsiba :) erre is gondolok akkor ruhaválasztásnál, nekünk októberben lesz :D vagy hívok lovaskocsit :)


na de: szüleimnél szakadt, egy "szép" kék esernyő virít a képeken :D de mire vége lett a polgárinak, elállt. augusztus


3 éve voltunk egy esküvőn, ott a polgári alatt kezdett szó szerint ömleni. ez szeptemberben volt.


sehol nem okozott ez fennakadást

2012. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azért bízok a csodában!
2012. máj. 9. 09:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész héten esős idő volt,szombat reggel kisütött a nap,kezdtünk reménykedni.Kikérésnél kb fél órás jégeső volt,villámokkal tarkítva.Akkora vizek álltak,hogy az autóig alig bírtam kimenni,menet alatt a szoknya a "nyakamban",kinti polgári szertartásunk lett volna,fényképezésnél újra el kezdett esni.De mindent összevetve nagyon jól sikerült a lagzi,senkinek nem ment el a kedve.És a mi esküvőnket mindenki megjegyezte:))))!!!4 éve volt júniusban.
2012. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is jobban emlékszem azokra az esküvőkre, ahol zuhé volt. De leginkább csak azért, mert sajnálta a menyasszonyt, hogy milyen peches szegény. 2 ilyen esküvőn voltam, de mindkettő jól sikerült, az egyiken a vőlegény vitte a menyasszonyt át a templomba, nehogy sáros legyen a ruhája, az aranyos volt. :)
2012. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az idei szezonnyitó esküvőmön tökéletesen takony idő volt. Szemerkélő eső, teljesen tejfölfehér egybefüggő égbolttal (amúgy fotográfus vagyok), de hatalmas buli volt, nagyon-nagyon jól sikerült, hiába volt rossz az idő, semmit nem vett el az egészből, a kreatív fotózást később tartottuk. Ennyi változott a jó időhöz képest. :)


Sok boldogságot!:)

2012. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. máj. 9. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!