Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mind2-en magyarok vagyunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mind2-en magyarok vagyunk, de olaszországban -olasz személyi igazolvánnyal rendelkezünk . Igy is macerás el intézni a papirokat?

Figyelt kérdés
illetve milyen papirokra lenne szükség ???magyarországból kell valami féle papir?hol szerezhetö,melyik hivatal ?tud segiteni nekem valaki??

2012. ápr. 17. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mihez kellenek a papirok?
2012. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ez az amit én sem tudok sajnos.??!!valami nyilatkozat hogy nem vagyunk házasok meg stb...
2012. ápr. 17. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:

A csaladi allapot igazolast CSAK Magyarorszagon tudjatok beszerezni es a szuletesi anyakonyvi kivonatot.Ez utobbit, ha mazlitok van nem kell lefordittatni. (Nekem nem kellett, masnak igen...) A lakcimiogazolast kiadja nektek a helyi onkormanyzat, ahova be vagytok jelentkezve. Aztan talan az Anagrafe-ba kell bemennetek elintezni a "nulla ostat", ami a hazassagi engedely. A fent emlitett papirokkal mar elvileg el tudjatok intezni, de ha mar haza kell jonni, es fordittatni kell a papirjaitokat, akkor miert nem inkabb otthon hazasodtok? Sokkal konnyebb lenne. Az olaszok lehet, hogy nyavalyogni fognak, mert nem egyikotok sem olasz allampolgar. Mostanaban hallottam par erdekes sztorit.

Amugy a csaladi allapot igazolast otthon csak akkor tudjak kiadni, ha otthonrol nem jelentkeztetek ki, vagy ha ki is jelentkeztetek, nem kertetek az adataitok torleset az Elektorinikus Nyilvantarto Hivatalban.

Amugy ha jofejek az olaszok, akkor nyilatkozatot is tehetsz a csaladi allapotodrol. Az a legegyszerubb,ha bementek az onkormanyzathoz, es megkerdezitek oket a szukseges papirokrol, es azonnal latni fogod, milyen a hozzaalasuk. Nekunk szerencsenk volt, de volt, aki honapok ota nem tud kozos nevezore jutni a magyar es az olasz hatosagokkal.

2012. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!