Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyt meglátni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyt meglátni a vőlegénynek balszerencse- mondják!? De mikor láthat meg? - polgári esküvő lesz csak!

Figyelt kérdés
Ugyanis nincsen bevonulás polgári esküvőnél, legalábbis nálunk. De akkor a hivatalba a folyosón lásson meg?

2012. ápr. 16. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
2012 van. komolyan ezeknek az idiota babonáknak kell maghatározniuk az életet? akár a folyoson, akár a terem elôtt, akár a kocsibol kiszállva...
2012. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Én nem hiszek ebben. Nagyon sokan már a szertartás előtt megcsinálják a képeket. Mi is így teszünk majd. ez csak egy hüly.e babona. Ne foglalkozz vele.
2012. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi már a ruhát is együtt választottuk ki és vettük meg. Jópár év és 4 gyerkőc után sem érzem magunkat balszerencsésnek...
2012. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Főleg azok gondolják így, akiknek végül rosszul alakult a házasságuk. Bár, sose láttam volna meg!(és itt most nem az esküvői ruhára gondolok)
2012. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én együtt mennék vele, együtt is készülődnék.
2012. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt választottuk a ruhám,és ő is segitett rám adni (mivel ő volt ott a próbán,és ő tudta hogy kell)

Bemenni is együtt mentünk.

2012. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi is együtt választottuk ki a ruhámat a netről Ő mondta, hogy melyik tetszik melyik nem. A kérdést úgy értettem, hogy hol lásson meg a teljes ölözékben először? Szerintem a folyosón azért már mégse... de akkor ki hol, hogyan oldotta meg?
2012. ápr. 16. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
szia, régen nekem is ez volt a vágyam ,hogy csak a bevonuláson lásson először ,de aztán idővel rájöttem ez ha nem is kivitelezhetetlen ,akkor is felesleges. Nincs ilyen filmes jelenetekre szükség. a jó házasság nem egy ilyen babonán fog múlni ,hanem azon ,hogy ti ketten hogy álltok egymáshoz,és miket vagytok képesek megtenni a boldogságért. Mi is idén házasodunk ,együtt választottunk ruhát ,mindent ,és együtt indulunk itthonról is majd a nagy napon. Nem tartok ilyen babonáktól!! 21.század :)
2012. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Először én is gondolkodtam ezen, de aztán rájöttem, hogy azt szeretném ,hogy a Kedvesem részese leygen az életem legtöbb percének. :) Így aztán a ruhát is együtt választottuk ki.
2012. ápr. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én férjem esküvő előtt is látta a ruhát, vele mentem el megvenni, mert neki akartam tetszeni az esküvőn nem másnak és az izlése is sokkal jobb, mint a legtöbb barátnőmé. Ígyis volt nagy meghatódás amikor kiléptem a szobából menyasszonyként, amikor összeállt minden, smink, frizura, ruha.
2012. ápr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!