Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikorra tervezitek a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra tervezitek a nagy napot? És milyet szeretnétek hagyományosat? Hogyan kezdenétek hozzá?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi pont most vagyunk a szervezés kellős közepén, ugyanis szeptemberben lesz. Hagyományos alatt nem tudom mit értesz. Ha úgy vesszük az lesz. 120 vendég, lagzi, minden. Annyiból nem hagyományos, hogy mi inkább ceremóniamester béreltünk a vőfély helyett. Egyikünk sem ez a nagy "népi hagyományos", inkább modernek vagyunk. Szóval nem akartunk kurjongatást, inkább csak levezénylést. Ja és elmarad nálunk a lánykikérő is.

Mi úgy kezdtünk hozzá, hogy először is időpontot kértünk a Polgármesteri Hivatalban, aztán meg a templomban. Amikor meg volt, lefoglaltuk a helyet, a fotóst, a videóst, a ceremóniamestert meg a zenekart. Ezek a legfontosabbak. Aztán én elmentem ruhát nézni (már meg is találtam), lefoglaltam. A meghívók lassan kész lesznek, legkésőbb 2-3 hét múlva neki állunk kipostázni, ill. kivinni őket. Megrendeltük a párom öltönyét is a napokban. Eddig kb. ennyi. Most már szinte unatkozunk, mert ugye a legfontosabbak már megvannak. Azt mondják az utolsó 3 hét a gázos, mert akkor már ruhapróbák, virágossak konzultálni stb. Ja és jártunk jegyesoktatásra, ami 4 alkalom volt.

2009. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia! A mikor sajnos, még nincs kitűzve, évek múlva, egyszer:) de, hogy kivel szeretném, az szerencsére már meg van, és ez a fontos. A nagy napot illetően meg semmiképp se akarok hagyományosat. Egyszerű esküvőt szeretnék valami természetvédelmi területen egy folyó v. tóparton:)
2009. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy ceremónia mester mennyiért vállal el egy lagzit?
2009. jún. 19. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert a miénk ismerős, és így nagyon baráti az ár. 35.000 ft. De egyébként nekünk azt mondták, hogy 50 e. alatt nem szokták. Attól is függ, hogy vidék vagy Pest. Én vidéki vagyok.
2009. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Mi jövő májusban házasodunk:-)

3hónapja vagyunk jegyesek:-)

Bár nem veszem ki túl nagy részem a szervezésből,mert a legtöbb embert akik a szervezők ö ismeri,így napi szinten tartja velük a kapcsolatot a vőlegényem!megbeszéljük hogy szeretnénk,semmiképp nem mindennapit!DE egy valami az én kérésem volt a lánykikérő,mert igy megértik anyuék többe nem leszek a kislányuk,mert néha még szeretnék ha az lennék:-)

2009. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen családiasra, de modernre szeretném majd a nagy napot tervezni. Mi vőfélyt biztosan az ismeretségi kőrből fogunk választani, mivel van egy-két jó dumás ismerősünk! :) Bár nincs kitűzve a nagy nap, de mindenképpen olyan napra szeretnénk, amikor összejöttünk.
2009. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az mi esküvőnk ugyan 2 éve volt, de azért leírom.8 hónap alatt szerveztük meg de jól lett volna még egy kisidő.Inkább kevesebb vendég volt, de így legalább egy elegáns esküvő lett!Fontos a jó vőfély, fotós kamerás, dekoráció készítő, virágos és a gyönyörű ruhák!Nálunk ezt tette ki a legtöbbet!
2009. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!