Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Már tervezitek a 2011-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tervezitek a 2011-es esküvőtöket?

Figyelt kérdés
Várom id azokat a mennyasszonyokat és párjukat akik 2011-re tervezik az esküvőjüket!
2010. ápr. 29. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nekünk az lesz belőle... egyszerűen nem bírok nekiállni, nincs se kedvem se időm, mindig valami más fontosabb, de a fő ok, hogy a nászút nagyon sokba kerül, arra már nem fogjuk tudni összeszedni a pénzt, azt meg úgy nem jó, hogy fél vagy egy év múlva megyünk...
2010. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt már nagyjából tudom, hogy milyen ruhát varratok, meg a páromnak is milyen ruhája lesz, de a többi még ráér.
2010. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első!Nyugi minden össze fog jönni a maga idejébe!%Mikor lesz már dátum van?
2010. ápr. 30. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp ma kezdtem el szervezni, ill. utána nézni a dolgoknak:) Már van egy kislányunk, ma 2 hónapos, s jövő ilyenkorra tervezzük kb. a nagy napot! Akkor már ő is nagyobbacska lesz:) Már tudom, milyen ruhát szeretnék, hogy részemről nem sokan lesznek, és fejben már összeraktam:) Majd lassan élesben is kezdődik a szervezkedés:)

2010. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok:) Én téli esküvőt szeretnék nyakig érő hóban, öklömnyi hópelyhekkel:) Még utána kellene néznem, hogy dec 24-n van e esketés, elvileg munkanap... esetleg valaki közületek nem tudja??
2010. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia mi is jövőre tervezzük, április 22-re.Már fejben, és papíron szinte minden megvan, majd apránként szervezgetjük.Mivel nem lakunk Magyarországon, lehet, hogy egy részét szervezőre bízzuk :-))

Sok Boldogságot Nektek!

2010. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az esküvői dekorhoz (dekoroshoz) lenne ajánlatom, ha Nyugat-Dunántúlon tartjátok!
2010. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves első,

Ne add fel. A dátumot és az éttermet nehéz kitalálni, főleg az éttermet, odáig mi is szenvedtünk. Utána minden sokkal könnyebb. És nem is kerül annyiba, mint elsőre tűnik.

2010. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Mi is jövőre tervezzuk kb. ilyenkorra, de én már megvettem a ruhámat..:) Kértem már pár árajánlatot éttermektől, visza is hívtak és közölték, hogy gyorsan döntsek mert már sok foglalásuk van.

Sosincs korán elkezdeni..:)

2010. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!