Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan szerelitek le a kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerelitek le a kedves rokonokat?

Figyelt kérdés
..akik azzal nyaggatnak, hogy mikor lesz már esküvő, meg gyerek?
2012. ápr. 12. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Válasz:

"Még nem tudom. A János bácsinak hogy van a prosztatája? És az Irén néni jól viseli a klimaxal járó hüvelyszárasságot? Minden rendben az ágyban?"


Ez az én módszerem. Ez után már nem nyaggatnak.

2012. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eddig még nem kaptunk ilyen megjegyzést senkitől. Vagyis párom apja egyszer viccelődött vele (a gyerekről), de ennyi.
2012. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fura, de az én családomban soha, senki sem kérdez, még a saját anyukám sem. A barátnők annál inkább...
2012. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálunk sem mindenki, csak a nagyon messzi vidékiek. De akkor is zavar. Az első nagyon jó ötlet, jót nevettem, de sajnos megsértődnének tőle, azt meg nem akarom:DD
2012. ápr. 12. 23:12
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
pl ilyen szöveggel, ez alól nincs kibúvó: Idővel... A mai gazdasági helyzetben először megszeretnénk alapozni a gyermek jövőjét, hogy a megfelelő körülményeket biztosítsuk, épp ezért a házasság is várhat a statisztikák szerint a nem férjezett nők gyorsabban találnak állást, maradnak meg munkahelyükön.
2012. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit leszerelnem,mert mindenki reálisan látja a helyzetet.Mindenki azt mondja,hogy jobb ha nem szül gyereket az ember a mostani szituba.
2012. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

mi nem nagyon tartjuk az idióta távoli rokonokkal a kapcsolatot, de ha mégis odatévedünk feléjük, akkor folyton jönnek a szöveggel, h mikor lesz az esküvőnk.

erre én nagyon nyugodtan minden kertelés nélkül elmondom, hogy iszonyat felesleges, és egy vagyonba kerül, szóval majd a halál előtt 1 órával max :P

néznek nagyokat, nekik csak akkor normális egy kapcsolat, ha minimum egy világraszóló 3 millás lagzival tesszük hivatalossá, és meghívjuk őket is, hadd zabálják tele magukat. persze, gondolom várják, h ők is jöhessenek. mi voltunk az övéiken pár évvel ezelőtt. mondjuk senki nem kérte, h hívjanak meg :P


gyereket papír nélkül is lehet vállalni, meg is tesszük majd pár év múlva :)

2012. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ide kívánkozik a régi vicc:

"Az esküvőkön, ahol voltam, a rokon öreglányok mindig azzal viccelődtek, hogy én leszek a következő. Akkor álltak le vele, amikor kezdtem ugyanezt mondogatni, csak a temetéseken."

2012. ápr. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát első válaszoló, te aztán jól megnevettettél:)))))pedig ma elég sz.r napom van.

Anno nekünk is feltették eme kérdést,rendre azt feleltem, nyugi, még ebben az évszázadban.Hála égnek azóta többen kivonultak a piacról,azaz nem állnak szóba velem, de bánja kánya:))

2012. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gumee válasza:
Nálunk is felmerül néha ez a téma, már 6 éve vagyunk együtt, és minden évben megkérdezik, mi pedig csak annyit mondunk: "jövőre"! :D Aztán következő évebn is ez megy, egyszer majd csak megunják.
2012. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!