Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan képesek felnőtt férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képesek felnőtt férfiak 10 éves kislányokat feleségül venni és szexelni velük?

Figyelt kérdés

Pont az előbb olvastam, hogy valamilyen kolumbiai törzsi 10 éves kislány szült egy gyereket, az apa 30 éves.

És ez nem törvénybe ütköző, mert a törzsnek megvannak a saját törvényei..


De hogyan képes közösülni egy 30 éves férfi egy 10 éves kislánnyal?:S Vagy ez most komolyan ennyire normális ott?


2012. ápr. 6. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha ez ott igy van, akkor ott teljesen normális, és gyakori dolog. Sőt, maga a kislány sem talál benne kivetnivalót, hiszen mindenki igy csinálja az ő környezetükben. De hogy ez mennyire valós dolog, azt nem tudom.
2012. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
1-2 év különbséggel ez a mi kultúránkban is előfordul. Kezd az a benyomásom lenni, hogy a legtöbb férfi pedofil lenne, ha a törvény engedné.
2012. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

A pontosság kedvéért cikkben az áll, hogy "a feltételezések szerint egy 15 éves fiú, vagy 30 éves férfi a gyerek apja." A másik az, hogy azért a Blikk információinak valóságtartalmáért nem tenném tűzbe a kezem.

Ez a mi kultúránkban nem elfogadott dolog, de az övékben meg az és kész, el kell fogadni.

2012. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Hímsoviniszták és ostobák. Sosem normális az, hogy egy 10 éves gyerek szüljön. Hiába korán menstruál ha nem érett a szexre és a gyereknevelésre sem. Ezek beteges pedofil emberek, csak a törvényhozók is alantas "pedofilok", csak törvénybe burkolják, hogy ez normális. Kitudja mi miatt, lehet a gyerekeket jobban tudják manipulálni, vagy azért mert "friss hús" vagy azért, mert sok a nemi betegség. De ez nem old meg semmit, mert a kisgyerek nem érett még a nemi betegséget meg úgyis a pasik terjesztik elsősorban prostikkal.

Én 11 évesen menstruáltam, de még játszottam a többi gyerekkel, azt sem tudtam mi az a szex. Úgyhogy hidd el, hiába fejlett testileg, ha lelkileg nem. Ezmögött valami alantas dolog áll.

2012. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem a blikkből szedtem az infót, ahol én olvastam, ott azt írták, hogy 30 éves. 15 évesről szó sem volt.
2012. ápr. 6. 13:47
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Kösz szépen. Lepontoztátok azt aki szerint a 10 éves gyerek érett.

Sok pedofil van itt, vagy estleg ennyien 10 évesen szültetek?

Vagy esetleg a ti kislányotokat is 10 évesen már d*gták?


Hogy lehet ennyi b*rom? Hova tart ez a világ???


Bezzeg ha egy 10 éves kisfiút cukorral kínál egy bácsi, az már szexuális molesztálás?

2012. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

jav. *éretlen


ilyenkor gondoljatok a saját gyereketekre mindig.

A 10 éves gyerek az 10 éves gyere. a gyerek az gyerek, akárhány évesen menstruál. Nem macskák, kutyák vagyunk hogy 2 évesen már mindent bele. a menstruáció nem jelent érettséget.

Igenis pedofilok!

2012. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Én egyszer hasonló dolgot olvastam a National geographic-ban már nem emlékszem milyen népről volt szó, csak egy lány mesélte el hogy menekült el ez elől,mi a szokás ott, kb ugyanez amiről te írtál. Meg hogy ő még tanulni akar. Volt benne több cikk is.Mintha valaki el is mondta volna felnőtt fejjel hogy mit érzett gyerekkorában ekkor, mennyire fájt, mennyire nem értette. Meg hogy ott a törvény tiltja de mégis feleségül adják a kislányokat titokban és utána már nem tehetnek semmit. És ott az a szégyen ha ez nincs. Nagyon megdöbbentett mikor olvastam és hihetetlen de igaz.
2012. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Talán máshogy fogják fel a szexet. És valószínűleg nem igazán tekintik embernek a kislányt. Különben vigyáznának rá.


Off. Azért aki szerint "ott biztos ez normális, ha írtak egy ilyen esetről az újságban", az ugye akkor is ezt mondja, ha megkérdezi tőle egy spanyol, hogy nálunk tényleg négy gyereke van egy nőnek 18 éves korára? Mert olvasott az újságban valami Kolompár Dzseniferről, akinek igen. És persze a társadalom is elfogadja, sőt támogatja ezt.

2012. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Vannak kultúrák, ahol ez teljesen elfogadott. És amikor egy felnőtt 50 éves férfi elveszi a 30. feleségét, akkor ez a 10 éves kislány nyilván nem önszántából teszi szét a lábát. Még ha akarna sem tudni mit csinálni..
2012. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!