Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A kozmetikus, amikor kisminkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kozmetikus, amikor kisminkel, a saját sminkcuccait használja vagy nekem kell mindent vinnem? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Esküvői sminket akarok készíttetni, ez lesz az első alkalom, h más sminkel ki.

2012. márc. 30. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

természetesen a sajátját használja

a fodrászhoz viszel hajszárítót, fésűt?

2012. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy a sajátunkat használjuk :) te csak a színeket választod ki amiben segítünk is .
2012. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez higiénikus? Ugyanazzal a szempillaspirállal, szemceruzával árpát, gyulladásokat lehet egyik szemről a másikra átvinni. A szájfényről, rúzsról nem beszélve. Vagy nem?
2012. márc. 30. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

hú...

van neki egy csomó csomó egyszer használatos ecsetkéje, készletben lehet venni 100 darabosával vagy hogy kozemetikuskellékesbe és egy emberhez csak egyet használ, majd a következőhöz a következőt

2012. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szia, úgy tudom, hogy a saját dolgait használja.


(viszont akkor mi a helyzet, ha a kisminkelendő csak a saját cuccát szeretné használni, mert sok termékre allergiás? vagy ez hogy oldható meg?)

2012. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját termék akkor munkadíj van ami közös megegyezés. Betegséget nem lehet átvinni mert nem a rúzst nyomom a szájra hanem mint írták ecsetkével kell dogozni. Persze vannak felelőtlen emberek, ezért kell válogatni.
2012. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikusról nem tudok, de a sminkes minden használat után sebbenzinnel letisztítja az ecseteket. Gondolom, a kozmetikus is így csinálja.
2012. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hivatalosan sminkes, de sokat tudok róla és sokat sminkelek mást is és magamat is. Még akkor is minden használat után letisztítom az ecseteimet benzinnel és alkohollal, ha csak magamat sminkelem. Szájfényt és rúzst ecsettel keni fel. A szempillaspirál és a többi dolog sem viszi át a betegségeket de ha félsz tőle vidd el a saját szemceruzád és spirálodat. A többi nem "fertőzésveszélyes". De ha azt látod, hogy az alapozóecsete, meg a többi ecsete olyan színű mint a termék amit használ, szóval pl. alapozós, a pirosítós rózsaszín, akkor inkább hagyd ott, mert ez arra utal, hogy nem tisztította ki az ecseteit.
2012. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
én pont ma voltam próbasminket csináltatni :) nekem is az első volt, plusz az egyik szemem gyengébb és sajnos egy kicsit befelé is áll, plusz érzékeny a fényre, kicsit féloldalas az arcom. mégis aranyos volt :) a sajátját használta, jó volt, amit csinált, bár rajtam egy kicsit fura volt :)
2012. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ano26 válasza:

Szia!

A kozmetikusnál minden megtalálható ami a s,imkedhez kell és még több is....

Csak fizetned kell... a saját dolgait használja...

2012. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!