Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Dekor, saját kezűleg, étterembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dekor, saját kezűleg, étterembe?

Figyelt kérdés

Igazából 110ezer forint lenne kb. 20 székre a székszoknya és a főasztal mögé egy fehér vászon lepel (ez eltakarna egy tv-t). Ezen belül lenne még 8 asztalra 1-1 db váza napraforgóvirággal és asztali futó.

Ilyen ajánlatot adott az egyetlen itteni dekóros.


Emiatt úgy döntöttünk, ha már eddig mindent én (menya) csináltam saját kezűleg, akkor az éttermi dekort is mi csináljuk.


Ezért kérdem, hogy valaki:

Csinált már ilyet?

Hogy oldotta meg?

Honnan vette az anyagokat?

Ötletek?!?!


2012. febr. 6. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem kérj ajánlatot egy másik dekorostól is először. Menyasszonynak élővirággal bíbelődni ugyanis nem biztos, hogy jó ötlet. Annyi dolgod lesz aznap enélkül is, ne vállald túl magad! Költségben sem biztos, hogy olyan jó, mire mindent beszerzel, tízezrek mennek el rá, és még nyugtod sem lesz tőle. :(
2012. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én is saját kezűleg akarom megoldani. Valószínűleg fogok rendelni online anyagot, vagy egy méteráru boltból fogom beszerezni a cuccokat. Az asztalokon fehér terítő lesz, egy futó lesz rajta. Az asztalra középen (körasztalok) akarok egy vékony vázát egy virággal vagy egy pici virágot. Az asztalra szirmokat szeretnék szórni, ilyen konfettis cuccot. Székszoknya nem lesz, mivel nekünk is drága a dekoros, illetve nagyon szépek a székek is :)


[link]

2012. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


szerintem itt azért még nézz körül. Én is a hátunk mögé szeretnék még pár lufit, a dekorral megegyező színűt illetve fehéret vagy átlátszót. Szerintem itt jó dolgok vannak, érdemes körbenézni.

2012. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt alul vannak képek.


[link]

Ezt pedig én töltöttem fel, szerintem nagyon ötletes.


Egy tálba víz, abban gyertya és/vagy virágok úsznak.


:)

2012. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi elég olcsón megúsztuk a dekorációt, mert a terítést, asztali futót vállalta az étterem,az benne volt az árban, a virágdíszeket, lufikat pedig egy virágkötővel úgy beszéltem meg, hogy az összesen 5 virágcsokrot használjuk fel az asztali dekorációkhoz.

Az egyik virágos nem is vállalta, talán nem is értette, hogy mit kérek, de egy modern felfogású fiatalember megcsinálta nekem és szerintem gyönyörű lett.

Volt a menyasszonyi csokor és mellette a 4 koszorúslány csokra. Ezeket mind én fizettem ( menyasszony) és muszáj is volt elkészíttetni. Akkor jutott az eszembe, hogy amúgy sem tudnánk hova rakni a csokrokat a vacsora alatt, hát legyenek ezek az asztaldíszek. A srác előkészítette a kompozíciót, és érkezéskor csak a közepére kellett tenni a csokrokat. Így rögtön lett 5 asztaldíszünk, a miénk a főasztalon, a többi 4 szépen elosztva. Persze kiegészítette levéllel, orchideával, mindenféle érdekességekkel a csokrok környékét, hogy az asztalon is mutatósak legyenek. Ez kb 40 ezerbe került, de így meg volt a menyasszonyi csokor és a díszítés is:)

Talán ebben tudnál spórolni, a többiben sajnos nem tudok tanácsot adni.

2012. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az asztalokra vetex, vagy organza futót webáruházból, vagy teszveszről tudsz venni.

Székszoknyát lehet bérelni, de venni is. Vigyázz, ne a csúszós anyagot kapd, mert azon ülni nem jó!

Vásznat méteráru boltban tudtok venni.

A napraforgó meg abszolút nem drága, és a váza hozzá sem horribilis. A legtöbb étteremnek több féle vázája van, kérjetek onnan.

2012. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Se kedvem, se időm nincs a 6 hónapos lányom mellett futkározni árajánlatokért és bejárni -20 °C-ban és 40 centis hóban az étterembe.


Egyébként ami díszítésben szóba jöhet (étterem tulaj miatt):

- asztalok

- külső székek (mivel a belsők padosok)

- főasztal mögötti fal, de ezt is csak letakarni lehet! Van ott egy cső

- zenész feletti "dobogó"


Úgyhogy nem egy eget verő dekorációról van szó. Lufit semmi kép nem akarok, nem a 16 éves születésnapomra megyek...


Néztem már a bolthelyes webáruházat össze is raktam 1-2 dolgot, amit megrendelek majd.

Csak fogalmam sincs, hogy miket rakjunk az asztalokra.


Addig van:

- veltex anyag

- dekor (pillangó alakú, sógornőm miatt!) kavics

- autódekoráció

- 200 db szatén mini rózsa


Viszont kellene még valami .. mert ez így gáz :|

Azt se tudom, a zenész fölé mit rakjak?!


Egyébként aznap iszonyatosan rá fogok érni. Du. 5kor lesz a polgári. Ami tuti csúszni fog, mert ez a tapasztalat.

A fényképezés pedig délelőtt lesz, másfél óra.

Az étterembe díszíteni egyébként is du. 2-től lehetne menni, mert addig nyitva tart.


Semmit nem rakhatunk a falra, üvegre, keretre.

2012. febr. 7. 07:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én is a bolthelyrôl rendelek mindent, asztali futo, fosztalra elôre organza, mennyezetre organza, szalvéták, gertyák, dekorkô, fôasztalra disz kellekek, gyurupárna, combcsipke, koszonoajándék, ahhoz tull, szatén szalag rá, az ultetokartyara, a meghivora, szoval minden, ami kell, 20.000 ft-ra jon ki es ennel olcsobban is ki lehet hozni, ha pl. vetex futo van az asztalon, nem organza... az asztalra valovirágon kivúl mindent be leket toluk szerezni, iszonyat jo aron szerintem.
2012. febr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!