Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen egy esküvő? És a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diacica18 kérdése:

Milyen egy esküvő? És a nászút mivel jár?

Figyelt kérdés

Hello. Szeretném tudni, h milyen egy esküvő, milyen izgalmakkal, boldog percekkel jár egy mennyegző.

Mivel még nem voltam egy ilyen nagy eseményen, számomra lehetetlen ezt elképzelni. De már nagyon közeledik a nagy nap, nagyon kíváncsi vagyok és őszintén bevalva egy picit félek ettől az egésztől, hogy vmi bonyodalom lehet belőle. Válaszokat szeretnék, ha lehet:)



2012. márc. 30. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
"Nászútra indul a Tóni, nem tudja mit kell ott szólni. Tónika, Tónika, nem kell ott szólni, csak meg kell ölelni a nőt!" Ennyi.
2012. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj rajta, én fotográfusként elég sok esküvőn voltam már és az egésznek nagyon pozitív hangulata, kisugárzása van. Ha van konkrét kérdésed írj privátot:)


Sok boldogságot!:)

2012. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon jó hangulatban telt az esküvő, nem voltunk feszültek és minden nagyon jól sikerült. :) A nászút pedig azzal járt, hogy megfogant a gyermekünk és napra pontosan az esküvőnk napjától 9 hónapra megszületett.
2012. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ennek örülök. Én is így tervezgetem a dolgot és azzal nyugtatom magam hogy minden jó lesz. Csak ez a sok esküvő előtti macera, a termek, a díszítés, az ülésrend...meg a szervezkedés...eléggé fárasztó, és ha nem úgy sikerül ahogy a szüleink tervezték, akk kitör a 3. világháború. Nászútra pedig nem tudom hova megyünk, az a párom meglepetése:)

Remélem jól fog elsülni a dolog:)

2012. márc. 31. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!