Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennél így az esküvőre? 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél így az esküvőre? 2 hét múlva szombaton lesz.

Figyelt kérdés

Ma írt egy távoli rokonom emailt, hogy nem jeleztük vissza, hogy megyünk-e az esküvőre.

Egy másik rokontól hallottuk, hogy lesz esküvő, de mivel nem kaptunk meghívót, azt hittük nem vagyunk meghívva, és nem foglalkoztunk a dologgal. Mások kb 1 hónapja megkapták.


2012. márc. 30. 10:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ebből épp hogy sértődés lehet azután, hogy ők elküldték csak a postán elkallódott, még utána pluszba téged felhívtak és az egésznek a tetejébe még el se mentek... a posta hibájáról ők,a küldők semmit nem tehetnek... amúgy van már olyan(sokezer forint ellenében), hogy neten lehet követni egy weblapon keresztül kódos belépéssel, hogy hol tart épp a küldemény,és ha elkallódik valahol, vagy "ülnek" rajta,akkor oda lehet szólni az illetékes helyre(persze ha ez mondjuk Kaliforniában vagy Új-Delhiben van, akkor az elég borsos árú,költségű "odaszólás" lesz -a telefonköltségre gondolok)... de ha nektek fontos a rokon,akkor megteszitek...


amúgy pedig így,hogy ideszólt telefonon, én -hacsak tiszta szívemből nem gyűlölöm a rokont- elmennék,mert ebből ezek után tényleg vérig sértődés lehet...

2012. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Erről beszélek! Elkallódott és 3 hét múlva vittetek másikat! Tehát kb a feladást követő héten (vagy legyen max 2 hét) ki kell derülnie, és akkor nem csak egy hónap múlva érdeklődőm, amikor már az esküvő előtt vagyunk két héttel, és mindennek fixnek kéne már lennie. Félre értés ne essék, elmennék, hiszen meghívtak, de kicsit furcsa... És igen, a postát pláne nem védem, abszurd ami ott folyik, ajánlott levelem is keveredett már el náluk...
2012. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én nem mennék el ha nem kaptam meghívót és egy távoli rokonom kérdezné, hogy akkor megyek-e, mert mi van ha a rokon téved és nem is vagyok meghívva?
2012. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam, hogy nem vagyunk meghívva, csak elfelejtette, hogy nekünk nem küldött meghívót?
2012. ápr. 2. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!