Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennél így az esküvőre? 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél így az esküvőre? 2 hét múlva szombaton lesz.

Figyelt kérdés

Ma írt egy távoli rokonom emailt, hogy nem jeleztük vissza, hogy megyünk-e az esküvőre.

Egy másik rokontól hallottuk, hogy lesz esküvő, de mivel nem kaptunk meghívót, azt hittük nem vagyunk meghívva, és nem foglalkoztunk a dologgal. Mások kb 1 hónapja megkapták.


2012. márc. 30. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már írt e-mailt,akkor lehet,hogy nektek is küldtek meghívót,csak valamiért nem kaptátok meg.Ha nem akartak volna meghívni,akkor szerintem nem írt volna e-mailt sem.Írj vissza neki,hogy nem kaptatok meghívót.Aztán meglátod,hogy mit válaszol,ha azt mondja,hogy küldtek nektek is meghívót,akkor menjetek el!
2012. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Megírtam már. Erre annyi válasz jött,hogy ők elküldték. A városban több ember (barátok) megkapták a meghívót, érdekes hogy pont mi nem.

Semmit nem tudunk, hogy hol

2012. márc. 30. 10:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Email-be meghívott, aztán rákérdeztél a meghívóra, arra is írt, hogy de ő elküldte, akkor mennék, biztos nem poénból szivat.
2012. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy elmennék! :)

23N

2012. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek el,, mert ha nem akarná hogy ott legyetek akkor nem is említette volna a dolgot:-)
2012. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
azt pont nem tudhatod, hogy más is megkapta e a meghívókat, nem csak ti nem. menjetek el, ebből ne csinálj problémát, mert megharagszanak, és a végén ugyis te jössz ki rosszul a dologból...
2012. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy véletlenül elfelejtettek, és ez most gyorsan próbálják helyrehozni.Szerintem menjetek el!
2012. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél rosszindulatú. Igen, úgy tűnik, véletlen pont a ti meghívótok keveredett el. Van ilyen. És igen, elmennék.
2012. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elmennék, hiszen ez már sosem derül ki, hogy feladták-e a meghívót, elfelejtettek-e és utólag próbálnak szépíteni, mindegy is. Szólt, így elmennék. Viszont, nekem is gyanus kicsit, mert két héttel előtte azért nekünk már abszolút fix létszámot le kellett adni étteremben, stb...

A lényeg, gyakorlatilag meghívtak, akárhogy is. Illik elmenni!

2012. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

El,mert simán elkeveredhet a meghivó a postán.


A mi meghivónkat pont anyukámék nem kapták meg.Messze laknak,havonta megyünk,pont látogatás után lett kész,igy mivel kiváncsi volt rá,feladtam postán.Azóta se kapta meg,elkeveredett. (kapott másikat persze amikor mentünk 3 hét múlva)

2012. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!