Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az gáz/bunkóság, ha a lánybúcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz/bunkóság, ha a lánybúcsúra elhívunk olyan embereket is, akik az esküvőre nem hivatalosak?

Figyelt kérdés
Nagyon szűk esküvő lesz, tényleg kevesen leszünk, ezért sajnos csak a szűk baráti/családi kör fért bele a keretbe, de emiatt a lánybúcsún max. 8an lennénk, ami elég kevés lenne...

2012. márc. 29. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem mennék el,mert őszintén megsértődnék,hogy nem vagyok hivatalos az esküvőre.
2012. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
igen, szerintem ez ciki volna
2012. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Tudomásul kell venni mindenkinek, ha nem fér bele a keretbe, vagy nem olyan jó barátnő számodra, mint ahogy azt ő esetleg képzelte magáról. Legfeljebb nem megy el, ha így nem tetszene neki, hogy az esküvői vacsorán (ebéden) nem vesz részt.

Azért remélem megengeded nekik, hogy a ceremóniát megnézzék! Ha arra sem hivatalosak, akkor bunkóság ünnepeltetni magad olyanokkal, akik az esküvőt nem láthatják.

2012. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

nekem nem volt ugyan lánybúcsúm,de a férjem legénybúcsúján többen is voltak,akik nem voltak hivatalosak az esküvőre,örömködtek,buliztak egyet,semmi sértődés nem volt belőle...Azt hiszem ezt is csak mi nők bonyolítjuk túl:)

mellékesen,szerintem 8ember nem kevés egy ilyen jellegű bulihoz,nekem,ha lett volna kb. 5ember lett volna még ott rajtam kívül:)(terhes voltam,ezért "elnapoltattam" a dolgot:D)

2012. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
tavaly nősült az egyetemi társaságunkból egy pár, és valami elképesztő kívánságokkal állt elő a menyasszony a leendő búcsúztatóinak...szóval elég költséges volt maga a leánybúcsúja is. És mikor kiderült, hogy nem is mindenki lesz hivatalos az esküvőre (az ő keretükbe aztán bőven belefért volna kétszer annyi ember is), akkor mindenki teljesen megdöbbent. Én nem is mentem volna el így a lánybúcsújára.
2012. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
voltam olyanban, ahol az esküvőn csak a család volt jelen mindkét fél részéről. lánybúcsúztatni meg ugye inkább barátokkal szokás. elmondták nekünk, megértettük, jót buliztunk és tudtuk, h egyikünk sem lesz ott a lagzin. ha viszont szelektálsz a barátaid közül a lagzit illetően, akkor az nagyon esetlenül jöhet ki a lánybúcsún, ahol előbb-utóbb mindenképp belecsúsznak abba beszélgetésbe, h ki megy közülük és ki nem, illetve ha direkt kerülik a témát, akkor meg van benne egy kis kínos elhallgatás jelleg... és nyolc lány tényleg nem is olyan kevés. a barátnőmnek 65 fős lagzija volt, és mindössze heten voltunk a lánybúcsún, mindannyian meghívottak. ez alapján arra tippelek, h talán nem is lesz annyira kis létszámú az az esküvő...
2012. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem is a nők bonyolítják túl! Ez felfogás kérdése, és annak a függvénye, ki mennyire értelmes. Meg lehet érteni - pláne a mai világban - ha nem telik 800 fős lakodalomra. Egyébként ha minden barátnőt/barátot meghívnánk az esküvőre, aki a leány/legénybúcsún ott van, akkor azokra az emberekre legalább! +még 1főt számolj. Sok milliós lagzira jönne ki! A leány búcsúnak pedig nem az a lényege, hogy minél többen legyetek! Ha Te 5 barátnőddel érzed jól Magad, akkor annyian lesztek, ez nincs meghatározva!

Sok boldogságot!

2012. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

inkább ugy csináld,hogy lagzira nem hivatalosak,de magára a ceremóniára igen

Az nem kerül csak egy meghivóba hogy ott ülnek a templomban

2012. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából a legjobb barátnőm megy férjhez (vagyis most már egy hete férjhez ment xD) és össz-vissz 30-an voltunk az esküvőn és a lagzin, fele családtag. Végül is a lánybúcsúra meghívtunk jópár embert, bár sokan nem jöttek el, de mindegy, ők így jártak. Sajnos nem csak a keretbe nem fért bele több ember, de igazából a ceremónia és a lagzi is egy helyen volt, mivel nem templomi esküvőről volt szó, egy étterem volt lefoglalva.

Amúgy kedves "terhes menyasszony" kommentelő, a mostani menyasszony is terhes volt, szóval amúgy mi se tudtuk, tartsunk-e, de végül jó buli lett belől, jót játszottunk és nevettünk, bár inni így senki nem nagyon ivott, tekintettel a főszereplőre, de azért jól sikerült, és azok is jól érezték magukat, akik az esküvőre nem jöttek el.

2012. máj. 11. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!