Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy fog zajlani az én esküvőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fog zajlani az én esküvőm?

Figyelt kérdés

Na szóval az én családom egy 0, bulizni nem tudnak, ha isznak akkor meg csak az erőjükkel vannak megáldva, magyarul csak balhéznak!

Párom családja, nem a szűk hanem a tágabb azok romák, most a nagypapáját, nagy mamáját sem hagyhatjuk ki a ceremóniából, mert csak azokon látszik meg egy két rokonján.

Az én szüleim imádják a páromat, dolgos szorgos rendes imád,de a romákat már nem zárták a szívükbe! Szóval fogalmam sincs milyen esküvőm lesz, pedig év vége fele már szeretnénk.

Segítenétek valami hasznos tanáccsal??


2012. márc. 29. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2 tanúval, fél óra alatt. Én nem csinálnék nagy bulit azért, hogy folyamatosan feszengjek, hogy vajon mikor tör ki botrány.
2012. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak azokat hívd meg, akik nem balhénak. Vagy ha már mindenki megy, legyen alkoholmentes a buli. végtelenül gyűlölöm a részeg és agresszív embereket.
2012. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!