Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 3 Hónap mulva esküvőm lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 Hónap mulva esküvőm lesz, de nem vagyok formában, hízni kellene, de hogyan?

Figyelt kérdés

Akármennyit eszem, nem jönnek a kilók, 182cm/ 70 kg.

így hogy menjek az esküvőmre? szégyellem magam, egy 30 éves pasi valahogy nézzen már ki, mindig mondják h vékony vagyok.

A legnagyobb gond az hogy a zakó úgy áll rajtam, ill nem áll sehogysem.

kellene 10 kg minimum.

de hogyan?

nem akarok égni hogy a vőlegény egy szál bél, és rajtam röhögjenek.

mit tegyek?


2012. jan. 24. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Inkább vegyél olyan öltönyt, ami jó rád, a megfelelö méretüt, akkor nem fog lógni rajtad.


Azt meg nem hiszem, hogy a menyasszonyod dijazná, hogy egy vékony férfit válaszott és az esküvöre dagadt akar lenni.

Miért nem vállalod magad úgy, ahogy vagy? Mert elég siralmas, ha neked a külsöség ennyire fontos.

2012. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
70%
en is 43 kg voltam nem tudtam sehogy sem hizni....vettem beres cseppet c vitaminnal vagy magne b6-ot vegyel....en mondjuk az orvosomnal irattam ki peritolt felszedtem tole 7 kgt :)
2012. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Egy rád szabott, jó minőségű zakó biztosan jól állna, örülj neki, hogy vékony vagy és nem 100 kg, a házasság alatt általában felkerülnek kilók, néha még több is, mint kellene, főleg ha jól főz az asszony. :-)
2012. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok dagadt lenni, csak testesebb, nem hiszem h 80 kilóval dagadt lennék, amúgy meg a párom is díjazná a dolgot, most lehet sokan irigyelnek érte de nagyon gyorsan letudok fogyni ha arról lenne szó.

gondolkodtam már azon hogy felfújom magam amivel a testépítők is. de 3 hónap b@sszus lehet kevés.

megyek felteszek oda is kérdést.

2012. jan. 24. 17:32
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Jár egy gyúrni, tornázni, futni. 3 hónap alatt azért pár kb izom felmegy rád.
2012. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Cerberosz válasza:
50%
Előszöris, örülj h vékony vagy! Sokan küzdenek túlsúllyal...De ha már hízni akarsz akkor adok pár tanácsot...Napi 5-6 étkezés!!! Sok tojás, túró, tejtermék!!! Kenyér és olcsó palizer(börtön koksz)Étkezésente min 3 szelet. Az utolsó étkezést próbáld lefekvés elé időzíteni! Desszert kötelező ebéd után! Főleg vörös húsokat egyél! Étkezések között csoki! Hát durván ennyi ha még eszembe jut írok:)
2012. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Változtass az étkezési szokásodon, naponta legalább 5ször egyél és annyit, amennyi jólesik. Emellett kezdj el mozogni, sportolni valamit (a mozgás eleve étvágyfokozó) és kimondottan az izomgyarapításra is rámehetnél. Ha ezeket elkezded, 3 hónap alatt meglesz minimum 5 kg.

A felfújást felejtsd el, nem kéne tönkretenni az egészségedet.

2012. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Cerberosz, te az egészségtelen életmódra buzdítod! Nem beteg akar lenni! A kérdezőnek: Naponta többször egyél jóféle ételeket, nem csak üres kalóriákat tartalmazó szemetet! Én a banántól szedtem fel pár kilót nagyon gyorsan. Valami zsírosabb tejjel turmixként fogyasztva naponta többször szerintem neked is segíthet.
2012. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem fogsz azzal elérni ha nap mint nap degeszre eszed magad, max szerezel egy nem kívánatos betegséget (cukor).

Amúgy szerintem ez nálad genetikai adottság.


Én menyasszony vagyok, és vékony, nálam is probléma, hogy nem tudok hízni. Szóval....

2012. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

a banános turmixos dolog tetszik :)

2012. jan. 24. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!