Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy tetszik neked ez a ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik neked ez a ruha?

Figyelt kérdés

[link]

Tesómnak lesz nyáron esküvője és teljesen tanácstalan vagyok ruha ügyben, ugyan is az összes alkalmi ruhám fekete, és hát ugye abban csak nem illik menni. Ez első ránézésre megfogott, csak attól félek, nehogy azt mondják, hogy túl elegáns és túl akarom öltözni a menyasszonyt.


2012. márc. 28. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ehhez a ruhához nagyon vékonynak kell lenni, hogy jól mutasson, ráadásul erősen sápaszt, de egyébként gyönyörű.
2012. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ruha!

Szerintem az ifjú pár testvérének lehet csinosnak és elegánsnak lenni egy esküvőn.

Mintha koszorúslány lennél, csak nem abban a habos-babosban.

Szerintem aki azt mondja hogy egy falusi esküvőre ez túlzás, az biztos városi! A falusi emberek is pont annyira szerethetnek csinosan öltözni, nem feltétlenül bunkó paraszt aki falusi.

Szerintem bátran öltözz elegánsba.

2012. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Anchyka válasza:
Nekem nagyon nem jön be...bocsi....falusi lagzihoz meg tényleg kicsit merész...
2012. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szép és elegáns. és amúgyis ,te döntésed ,hogy mibe mész !
2012. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!