Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy tetszik neked ez a ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik neked ez a ruha?

Figyelt kérdés

[link]

Tesómnak lesz nyáron esküvője és teljesen tanácstalan vagyok ruha ügyben, ugyan is az összes alkalmi ruhám fekete, és hát ugye abban csak nem illik menni. Ez első ránézésre megfogott, csak attól félek, nehogy azt mondják, hogy túl elegáns és túl akarom öltözni a menyasszonyt.


2012. márc. 28. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Olyan,mint egy szuper hálóing.
2012. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem szép és elegáns. ha 1 ilyen ruhával túlöltözöd, akkor az övével már bajok vannak szerintem. én örülnék, hha mindenki ilyen gonddal készülne az én lagzimra és ilyen csinos lenne :)
2012. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
az attól függ :) sátras lagziba nyilván nem való, amúgy mehet simán, nincs vele baj
2012. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik!

Voltam egy eskuvon, ahol majdnem mindenkin fekete ruha volt. A férfiakon az olton fekete és a nokon is fekete estélyi vagy kosztum. Rajtam meg eros rozsaszín estélyi. Elég furán éreztem magam a tomegben. Szerintem sem illik a felete. Egy két fekete ruza azért elveszlik a tomegben, na de az egész násznép?!

2012. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szép, de szélesíti a csípőt. Én nemrég próbáltam fel egy ugyanilyen szabásút.
2012. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem sátras lagzi lesz, de egy falusi kisvendéglőben lesz a kerthelyiségben, ezért aggódom amiatt, hogy túl elegáns lesz az esti mulatsághoz, vagy akár a többi vendég ruhájához képest. Bár lehet, hogy lesz olyan, mint az első és azt gondolják majd, hogy hálóing :) Ez eddig nekem fel sem tűnt.
2012. márc. 28. 15:53
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy térdig érő koktélruhához mit szólnál borítéktáskával, kicsit magasabb sarkú cipővel? Azzal nem öltöznél túl senkit , de nem lennél alulöltözött sem.

[link]


[link]

2012. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attol, hogy esetleg elegánsabb leszel, nem kell rosszul érezned magad. Elvégre a testvéred eskuvojérol van szo!
2012. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 tetris ***** válasza:
38%

Falusi kisvendéglőbe ez túlzás. És egyébként se felejtsd el, hogy az eslüvő nem a te nagy napod, hanem a menyasszonyé. Ne akard túlöltözni.

Egyébként a ruha nagyon szép, talán egy kicsit napozni kell előtte, hogy jobban mutasson.

2012. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Húúú, az utolsó ruha nagyon tetszik. Köszi :)Csak az a bajom a térd fölött érő ruhákkal, hogy van egy nagyon csúnya heg a térdemen, és nem szívesen mutogatom. Ezért csak térd alatt érő vagy maxi ruhákat hordok. DE azt hiszem ez kicsit hosszabban is jól mutatna.
2012. márc. 28. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!