Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek fel egy esküvöre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel egy esküvöre? Szöke hajam van magas vagyok ezért magas sarku kizárva. Sosem voltam esküvön ja és 19 vagyok

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nem kell magas sarkú, legalább táncolhatsz kedvedre, nem töri ki a cipő a lábad.

Én ha ilyen magas lennék, valami combközépig érő ujjatlan egyenesvonalú egyberuhát vennék fel.

2009. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen azt nem mondtam hogy 6 hete szültem ugyhogy egyenlöre kizárva a rövid szoknya
2009. jún. 11. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szép nadrágkosztümöt vennék fel egy elegáns lapostalpú cipővel, ami illik a kosztümnadrághoz, és valamilyen szép divatos blúzt vagy rövidujjú felsőt. :) A kosztümfelső pedig praktikus ha hűvös van éjjel. Ha szőke a hajad, akkor szerintem jól állnának a természetes színek, pl. a zöld valamelyik szép árnyalata. :) Remélem segítettem egy picit! Gratulálok a kisbabához is! :) Jó szórakozást!

19/L

2009. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


En a helyedben egy térdig érô koktél ruhàt vennék fel mert nyàr van és az azért takar is nem tul rôvid. Ràadàsul elegàns, kényelmes is és fiatal vagy nehogy valami ôreges ruhàba menj:)

Persze nem azokra a szûk ruhàkra gondolok hanem valami lezser ruhàra ami nyàrias szép.

2009. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!