Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lakodalomról?

Figyelt kérdés

Egy több termes diszkóban lenne,van ott báli és diszkó,techno zene is. Mindenki megtalálhatja a kedvencét.

Arra gondoltunk h nem zártkörű bulit csapnánk hanem idegenek is jöhetnének. Az egyik teremben lenne svéd asztal,ahol a meghívottak-vmivel a belépő karszalag vagy akármivel fel tüntetnénk h vendégek, ingyen ehetnek,de akik csak buliba jöttek ők pénért vehetnének maguknak sütit,kaját. A bejáratnál minden meghívott kapna egy 15.000Ft.os bónt amit leihat.

Ezt egyálatlán meg lehetne oldani?


2012. márc. 15. 13:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
lenne ugyanúgy mennnyasszony tánc is. Idegeneknek belépős lenne a buli amugy.
2012. márc. 15. 13:10
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom,hogy meg lehet-e oldani,de nekem egyébként sem tetszik az ötlet.Én biztos nem szeretném,ha a lagzimon idegen emberek is lennének,de ti tudjátok.Ha nektek ez a variáció tetszik,akkor csináljátok így!
2012. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Hát szerintem nem jó ötlet. Hidd el, az ingyen kaja/pia hírére jönnének ezerrel az idegenek, többen lennének, mint a meghívottak. Nem tudnád megoldani, hogy valóban ők fizessenek, míg a vendégeid nem. Ha mégis fizetnének érte: mint mondtam, annyi jönne, hogy aztán a vendégeidnek nem jutna.

Ha már mindenképp nagy bulit akarsz, akkor hívj meg sok távoli ismerőst is, de legyen zártkörű. Olcsóbban megúszod. És nem mindegy, ki esik be oda... Gondolom nem hiányzik, hogy valami potyázó agybajos verekedni kezdjen, stb.

2012. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

szerintem tök jó, csak kidobó is kéne!

30N

2012. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

15ezer Ft még a karszalagon kívül? akkor jó sokba fog kerülni. Ha lesz elég kaja, akkor a diszkónak biztos meg fogja érni...

nekem nagyon fura ötlet, viszont abban az esetben jó, ha pl. valaki el akarja hozni több barátját is a lagziba, de ők nem kaptak meghívást

2012. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki azt mondaná hogy rokon csak elvesztette a karszalagját, otthon felejtette stb. Utána kinek és hogyan bizonyítsa hogy nem rokon, sőt nem is ismerős?

Az elmélet aranyos, bohókás, de megoldhatatlan. Betódulna a nép és valószínű tök ingyen felzabálná a finomságokat.

Inkább legyen zártkörű!

Rendezz egy zártkörűt, jó ötlet a disco többféle zenével, de idegeneket ne engedj be. Így is biztos van annyi rokon + ismerős + barátok hogy legalább 50-en legyetek. Nem kell többszáz ember ahhoz hogy jó hangulat alakuljon ki. :)

De amúgy sok boldogságot! :D

2012. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Minden a násznéptől függ. Ha benne vannak ebben a partilázban meg hogy a lagzit tulajdonképpen megosztjátok egy rakat idegennel.

Ha ők benne vannak, akkor ha meg tudjátok rendezni rendesen, el tudtok mindent intézni, akkor hajrá. De azért nem lesz olyan könnyű.

-kell majd kidobó, lehetőleg nem is egy, mert ha híre megy, hogy buli lesz, biztos, hogy lesz, aki megpróbál trükközni, vagy éppen már csatakrészegen akar bemenni... ami egy akármilyen szórakozóhelynél nem probléma, de itt mégiscsak egy lakodalomról van szó, és rendbontókat senki sem szeretne

-vagy ha már itt vagyunk, fene tudja, milyen alakok mennek be... megint más egy diszkó, ahol lehet rá számítani, de egy lakodalmon azért mégiscsak más színben veszi ki magát, ha vki körbehányja az egész helyet vagy részegen baromi erőszakosan nyomul egy csajra (aki lehet éppen olyan meghívott, aki nincs ehhez szokva)... az meg lehet a vicc kategória, amikor a technós részről pár bepiált/bedrogozott egyén átszabadul a báli részre, esetlegesen az idősebbek közé...

-biztos lesz, aki megpróbál majd "meghívót" hamisítani, azt mondani, hogy meghívott, csak épp elszakadt a szalagja/leesett/elvesztette (rosszabb esetben kikutatja a meghívottak névsorát, és egy olyan nevet mond, aki még nem ment be)

-az sem biztos, hogy anyagilag megéri, mert lehet, hogy aki csak bulizni akar, az inkább a jól megszokott kis diszkójába megy

2012. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
7-es vagyok. Ha meg már személyes vélemény... én meghívottként baromi furán érezném magam, ha vadidegenek közt kellene ünnepelnem az ismerősömet/rokonomat, és egyébként sem vagyok egy nagy partiarc, a meghitt kis lakodalmak sokkal jobban szoktak tetszeni.
2012. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én vendégként biztos furán érezném magam. Azonban eszembe jutott néhány szitu, ami nem biztos, hogy emelné az est fényét: pl. idegenek bemennek, fizetnek, az ok, de ki szavatolja a viselkedésüket? Mi van, ha részegen összeverekednek, esetleg a násznépből valakibe belekötnek? Vagy mondjuk az egyik idegen, csak úgy poénból (mert kije vagy te neki) mondjuk satu részegen éppen téged zaklat vagy az újdonsült férjed? Az már csak hab lenne a tortán, ha pl. lehányná a ruhád. Persze ez elég alpári viselkedés, de nyilván egy tök vadidegentől nem várhatod el, hogy egy buliban amiért fizet, úgy viselkedjen, ahogy neked tetszik.
2012. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj ,de én is csatlakozom az előttem szólókhoz....én a nagy napon a barátaimmal és a családommal szeretnék ünnepelni, nem pedig 10 éves kis diszkópatkányokkal akik a pia miatt mennek oda.Lehet visszajönne a lagzi ára a sok idegen miatt ...már csak azért gondolom mert azt írtad hogy ők pénzért ehetnének és ihatnának...és gondolom egy szeret torta nem 400 Ft lenne hanem úgy 800 Ft,csakhogy tényleg megérje, de valóban idegenekkel akarod ünnepeli életed egyik legszebb pillanatait??? Szerintem aludj erre még pár napot...De ez csak az én véleményem.
2012. márc. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!