Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 500 ezerből lehet esküvő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

500 ezerből lehet esküvő? Vagy mi az a legkisebb összeg amiből lehetne?

Figyelt kérdés
30 fő max, olcsó kaja, sütni a nagyi fog. Templomi esküvő nem kell, cvsak polgári. Mennyi a legolcsóbb ruha?
2012. márc. 7. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

simán!

mi 750.000ből hoztuk ki, de több mint 100an voltak! így csak a terembérlés 120e volt.

ruhát, ha egyszerű, elegánst szeretnétek, amit még esetleg később is horhattok, akkor lehet a Garay téren venni 30-40e körül. én varrattam, így 70e volt, férjem öltönye 35e. kaja, ha étteremben lesz kb.10e/fő, ha party szervíz, akkor olcsóbb is lehet. nagyon ajánlom a Hermina Éttermet! nekünk ők szállítottak, nagyon finomat, korrekt áron.

2012. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ja, és a mennyasszonynak szívesen ajánlom ezt a szalont, nagyon szép, különleges ruháik vannak, olcsón:

[link]

2012. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Általánosan 10-12 ezer/fővel érdemes számolni - persze minél nagyobb az esküvő, annál kevesebb az egy főre jutó arány.

Szerintem 30 főre 500 ezerből már nagyon jó kis esküvőt lehet csinálni, de az a kérdés, hogy mit szeretnétek? Elegánsat vagy egyszerűt, fog-e a násznép mulatozni...

Szóval lehet 30 főre milliós nagyságrendből is esküvőt csinálni (kastélyban, hintóval, élővirág-dekorációval), meg egy családias étteremben 200 ezerből is kihozható (ruhával együtt természetesen).

2012. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez attól függ, milyenek az igények és milyen az ismeretség. Ha van zenész, fotós stb ismerős akkor ezeket már nem kell számolni. Nekünk sajnos nincs semmi ilyen így nekünk ez a költségvetésünk kb:

Menya ruha: 100.000,- (benne van a menyecske is, cipők, ékszer stb..)

Vőli ruha: 60.000,- (szintén mindennel)

Kaja:5.000,-/fő (étteremben)

Ital:2.500,-/fő

Bérleti díj+pincérek:100.000,-

Szertartás díjak: 75.000,- (külsős polgári+templomi)

Virág+dekor: 60.000,-

Zenész:120.000,-

Vőfély:50.000,-

Fotós:65.000,-

Süti+meghívó: saját készítés

Torta: ajándékba kapjuk

Gyűrűk: 5.500,- (nemesacél)


Ez mind 100 főre Balatonlellén.

2012. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jézusom ,olyan árakat írnak egyesek....:D

60 fő 600.000-ből...Én is valami hasonlót tervezek ,csak 80 főt és ha lehet akkor 500.000-ból :)

Amit lehet azon kell is spórolni...példélul szerintem felesleges monogramos szalvéta, a sima is épp ugy megteszi a szájtörlésre, az ültetőkártyát ki tudjátok otthon nyomtatni...meghívót is lehet csinálni otthon szépeket, ha kreatív vagy...A díszeket se kell túlzásba vinni...Mi amit lehet saját magunk csinálunk :)


Van aki azt írta 10.000/fő a kaja...Mit esztek?? Homárt??Mert akkor el is hiszem.

Én amit kinéztem menüt az 4000/ fő és húsleves van benne 5 féle húsi körettel és éjfélkor töltött káposzta.Szerintem ennyi elég is .És szerintem felesleges 5000/fő korlátlan italfogyasztás is .Mert csak gondoljunk bele én mondjuk megiszok 1,5 liter ásványvizet az a minőségi is 150 Ft ( nagykerben még lehet olcsóbb is) meg mondjuk megiszok még 2 pohár őszi lét ,egy pohár bort...akkor se jön ki többre a fogyasztásom egész napra 2000 Ft-nál többe. Jobban jártok ha az italokat magatok veszitek meg vagy az elfogyasztott mennyiséget fizetitek ki.Nem lerészegedni mennek az emberek hanem ünnepelni.Ha meg részegedni akarnak azt tegyék meg otthon.Pia nélkül is lehet bulizni :)

Szerintem

2012. márc. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!