Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fiatal párnak esküvői ajándék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párnak esküvői ajándék? Ötleteket várok!

Figyelt kérdés

Pénzt nem akarunk adni, valami személyes ajándékra gondoltunk kb. 15 ezer Ft értékben.

pl ilyenre: [link]


2012. márc. 6. 15:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen, a kaparós sorsjegyre én is gondoltam, csak hogy ne unatkozzanak a nászéjszakán. :)

Egy fiatal ismerős párnak az esküvőjén így lehetett beszállni a mennyasszonytáncba.

2012. márc. 7. 15:18
 12/13 anonim ***** válasza:

Én pénznek örülnék inkább, hiszen azt tényleg arra költik, amire akarják.

De mondjuk én egyébként sem vagyok a felesleges dolgok híve, de nálunk a pénz a szokás - mindig -, hiszen egy esküvő rengetegbe kerül, és MELLÉ lehet venni valami tárgyi ajándékot is.

2012. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
és speciel egyedi porcelántányért festettem(mivel ez a szakmám:P)hol portrét fotó által, hol pedig egy romantikus képet hozzá illő szöveggel:)ha jól emlékszem 7000 ft körül volt a tál
2012. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!