Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándék ötleteket írnátok...

Ajándék ötleteket írnátok ilyen szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Holnap bemegyek egy nagyobb városba bevásárolni karácsonyra.

Egy 17 éves fiúnak szerintetek jó egy öv?Anyukám ajánlotta ezt.Vagy valami más?

Anyukámnak nem tudom még,hogy mit vegyek,ebben is kéne egy kis segítség.

Mamámnak egy kis apróságot gondoltam mert ő kis dolognak is örül.Vagy esetleg ha kitakarítanám a házat vagy segítenék neki?

Semmi ötletem sincs. ://

14/L


2010. dec. 21. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Az öv jó ötlet...

Anyudnak vegyél valami feliratos kispárnát,bögrét,stb:Legjobb anya felirattal....

Mamidnak vegyél egy meleg papucsot:)...(annak biztos örülne,lehet kapni akár 1000 ft ért is ilyen plüssöst)..

2010. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az öv is jó ötlet.

anyukádnak vehetsz egy szép bizsut,ilyen tusfürdős vagy samponos ajándékcsomagot,nagyidnak vehetnél csokit vagy olcsóbb bonbont.

2010. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az öv szerintem is jó.

Anyukádnak mint ahogy előttem írták egy tusfürdő csomag, esetleg parfüm, csoki :)

Nagyidnak vehetnél mondjuk egy könyvet: A legjobb Nagymama címmel (ha találsz), vagy egy törölköző :)

2010. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A testverednek ez jo lesz. Az Anyukadnak es a mamadnak lehetne teas cseszet, vagy kannat, s ebbe tennel 1-2 zacskos, vagy filteres gyogynoveny teat.

A dm-ben nagyon jo valasztek van.

2010. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Neeem nem testvérem. :DD

A barátom a fiú. :)

2010. dec. 21. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor tudnod kéne
2010. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!