Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fiatal párnak esküvői ajándék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párnak esküvői ajándék? Ötleteket várok!

Figyelt kérdés

Pénzt nem akarunk adni, valami személyes ajándékra gondoltunk kb. 15 ezer Ft értékben.

pl ilyenre: [link]


2012. márc. 6. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most volt az esküvőm, ilyennek én személy szerint nem örültem volna.

Ha nem akartok pénzt adni akkor valami olyasmit amit tudnak használni.

Pl. mikró, éjjeli lámpa, gyönyörű ágynemű, étkészlet ... amit tudjátok hogy esetleg nincs meg.

2012. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

én hasznosabbat vennék a helyetekben.

Vegyetek nekik egy szép boros, vagy pezsgős pohár szettet, vagy egy szép süteményes villa készletet, vagy ajándékutalványt egy bútorboltba pl 15ezer ft értékben, akkor azt vesznek ami nekik hasznos.

Ha az én esküvőm lenne én tuti annak örülnék, ha hasznos dolgokat kapnék amire már utána nekem nem kéne költenem.

Szerintem az ajándékutalvány jó dolog, vagy vegyetek szexshopba 1 utalványt, még vicces is:) de hasznos:P

2012. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Készíts egy faliórát. Marha egyszerű, csak meg kell venni hozzá az óraszerkezetet, és készíteni hozzá számlapot. Nem kell egyszerűekre gondolni, lehet egészen egyedi is. Pl.:

[link]


ilyen családit:

[link]

2012. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

együtt élnek, mindenük megvan, szóval mikró, ágynemű, óra ilyenek kizárva...másrészt nem akarunk a 20. ember lenni aki olyan dolgot vesz nekik, ami már van


esetleg 2 db pezsgőspohár, amibe gravíroztatunk vmit...bár ezt inkább a szülők szokták adni


még annyit, hogy nem tudunk ott lenni az esküvőn, de mindenféleképpen szeretnénk ajándékot küldeni

2012. márc. 6. 16:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, kérdezzétek akkor meg a szülőket még mi az amire szükségük lenne, minek örülnétek.

Amúgy aminek nagyon örültem, és mutatós, egy rendszámtábla amire rá van írva a nevünk, és a dátum, hogy mikor házasodtunk, szép díszítéssel, és az van kirakva itthon a falon. Ötletes, és szép 5000 Ft ba kerül.

2012. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Akkor adjatok utalványt. Olyan helyre, ahol biztos le tudják vásárolni. Az ilyen ajándék szülinapra vagy ilyesmire jó, egyébként nem hasznos. Ha mindenük meg is van (bár ilyen nincs, hacsak nem milliárdosok), akkor is az utalvány a legjobb.
2012. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
az a fényképes óra nagyon jó ötlet! én biztos azt választanám, fotók a párról és kész is. hú de klassz!
2012. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
pálinkáskészlet!egyedi kis poharakkal:)
2012. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
két szép pezsgőspohár díszdobozban :)
2012. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem kerül sokba és nagyszerű ötlet szerintem, ha ajándékodad kiegészítek pár kaparós sorsjeggyel vagy lottószelvénnyel. És így akár az is lehet, hogy hatalmas ajándékot adtál nekik... :-)
2012. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!