Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, nők! Ha mindig is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha mindig is elleneztétek a házasságot, de egy nap megkérné a kezeteket a párotok, mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm már kifejette nekünk, lányoknak, hogy sosem szeretne férjhez menni, bár már 7 éve kapcsolatban él.

De most fülest kapott a párom (akinek egyik barátja a lány párja), hogy a fiú meg akarja kérni a lány kezét...


2012. márc. 5. 21:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%
Figyelmetlenség a srác részéről, ha úgy vesszük.
2012. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

Én elleneztem a házasságot, de a párom elég akaratos, és gyorsan átmosta az agyam az első találkozásokkor. Az előző pasikhoz nem mentem volna, de hozzá igen.

Mert most már hiszek abban, hogy van Igazi.

2012. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Megkérdezném, mennyire fontos ez neki. Ha tényleg neki fontos, és nem csak amolyan "anyukám nyaggat miatta, és különben ismit szól a szomszéd néni", akkor belemennék. Elvégre ha tényleg csak egy darab papír, akkor nem oszt, nem szoroz.
2012. márc. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
jav. "is mit"
2012. márc. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%
Én sem támogatom a házasság intézményét, és nem is veszek el senkit soha. Jó látni,hogy nőben is van ilyen.Becsülendő,ha kiáll az álláspontja mellett és nemet mond
2012. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%

Én nem ellenzem a házasságot, de nem is akarok férjhez menni.

Nincs semmi oka, egyszerűen nem érdekel a téma, és fölöslegesnek tartom.

Több, mint 10 éve együtt vagyunk, gimi óta, mindent együtt éltünk meg, nagyon szeretem, de az esküvő nekem fölösleges macera.

Megkérte már a kezem, de mondtam, hogy azt a pénzt költsük másra, utazzunk el, érezzük jól magunkat.

Nem sértődött meg, mert tudja, hogy imádom őt!

Nem akarok férjhez menni.

Ennyi!

Ő meg megértette.

2012. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

http://www.youtube.com/watch?v=9avqjEwlXqo&feature=player_em..


Ez is jól jelzi,hogy nem szabad megházasodni, és jól teszik a nagylányok, ha nemet mondanak.

2012. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

Ha valakivel már olyan régóta együtt vagyok, hogy már az eljegyzés idejében vagyunk, akkor bizonyára ismernénk annyira egymást, hogy tudja, hogy nekem mi a véleményem a házasságról. Ha ennek ellenére is megkérne,.. hát akkor nem tudom mit tennék, megalázni nem akarnám azzal, hogy nemet mondok, de az álláspontomból sem engednék, hogy nem házasodok. Valahol a kettő között. Legyen gyűrű, de ne legyen esküvő.


Nem tudom, igazából ez egy elég fura helyzet szerintem. Én azt mondom, hogy a férfinak tudnia kéne, hogy a párja nem akar házasodni, főleg, hogy már bizonyára régóta együtt vannak, ha ennek ellenére mégis megkéri, akkor viszont lehet, hogy észrevette a változást a párja szemléletében.

2012. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%

Én csalódtam a házasságban, ezt a mostani páromnak is elmondtam. Soha többet nem házasodom, ő persze nem adja fel, bár kénytelen lesz ha nemet mondok. Főleg, hogy neki a 3. lenne egy kicsit kiábrándító... :(

24/N

2012. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
Mennyire ismeri a párja, ha tudja, hogy nem akar férjhez menni, de azért meg akarja kérni...?!
2012. márc. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!