Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi kell ahhoz, hogy Angliában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy Angliában házasságot kössek?

Figyelt kérdés
A helyzet elég bonyolult. A párom ghanai, és lejárt a tanuló vízumja, ezért úgy döntöttünk, hogy összeházasodunk, hogy ne küldjék vissza, ugyn is 6 hetes terhes vagyok. Ha már eleve lejárt a vízumja, tehát már illegálisan van itt, így is össze tudunk házasodni és akkor maradhat vagy semmi esély nincs rá?Ha meg tudjuk ezt csinálni, akkor milyen papírok szükségesek? És kb.mennyit kell ezért fizetni? Remélem valaki tud segíteni, mert elég kilátástalannak látok mindent, és teljesen összeroppantam, ugyn is tegnap szereztem erről tudomást, hogy 2 éve illegálisan van itt:(
2011. nov. 21. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, ha gyereket vársz tőle, már az is ok, hogy maradhasson (vagy csak nőknél van, hogy ha várandósak akkor maradhatnak? nem tudom, kérdezz utána)

egyébként ilyen speciális esetben jobb lenne mondjuk a hivatalhoz fordulni, nem biztos, hogy itt érdembeli és helyes válaszokat kapsz...

2011. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért a házasságot gondold át, mert hacsak nem a bevándorlásiaknak dolgozol, illett volna ezt hamarabb közölni veled, nem akkor, amikor már forró a talaj a lába alatt, te pedig kényszerhelyzetben (terhesség) vagy tőle.


Baromi dühös lennék, ha kiderülne, hogy egy ilyen fontos dolgot elhallgatott a párom és megkérdőjelezném, hogy másban igazat mond-e.

2011. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a párod sürgősen hagyja el az országot, mert ha kitoloncolják, akkor esélye nem lesz belépni évekig az EU területére


nem mellesleg a szükséges papírok beszerzése nem 2 nap lesz Ghánából, sem Magyarországról...nem mellesleg jól átbaszta a fejed, nem véletlen lettél terhes sem

2011. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja és természetesen kellene mindkettőtök részéről egy születési anyakönyvi kivonat, érvényes okmányok, beleértve a tartózkodási engedélyt, ill egy igazolás arról, hogy házasságot köthettek (nem vagy cselekvőképtelen ill. házas)


de ha nincs érvényes tartózkodási engedélye, akkor az anyakönyvvezető a zsarukat fogja hívni és nem lesz esküvő

2011. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mekkora egy buta p*csa vagy
2011. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!